فعالیت ۱۴۰ تعاون روستایی در استان/ فعال کردن تعاونی های غیر فعال دارای قابلیت فعال سازی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 54741
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
رئیس سازمان تعاون روستایی استان مطرح کرد:
شاخص : رئیس سازمان تعاون روستایی استان در جلسه شورای اداری گفت: برنامه ریزی برای فعال کردن تعاونی های غیر فعال دارای قابلیت فعال سازی صورت گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جلسه شورای اداری با حضور ناطق معین الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان، علی محمدزادگان رئیس اداره تعاون روستایی بوئین زهرا، حسن حامیدی قاضی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین، حیدری رئیس اداره تعاون روستایی تاکستان و جمعی از کارکنان در آمفی تئاتر سازمان برگزار شد.

معین الدین در این جلسه با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: باید تمام ظرفیت های سازمان را در جهت پیشبرد اهداف به کار گرفت.

وی اعلام کرد: در سال گذشته میزان گردش مالی تعاون روستایی استان بالغ بر دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود که این ظرفیت می تواند کارهای بزرگی را عملیاتی کند.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین اضافه کرد: ۱۴۰ تعاونی روستایی، کشاورزی، زنان و تولید در استان فعالیت می کنند که حدود ۶۰ هزار بهره بردار کشاورزی در آن عضو هستند.

این مسئول بر شناسایی تعاونی های غیر فعال تاکید کرد و گفت: هدف ازشناسایی تعاونی های غیر فعال، بررسی و شناخت مشکل های تعاونی های غیر فعال و طبقه بندی آنها براساس نقاط ضعف و قوت آنهاست.

معین الدین با اشاره به اینکه برنامه ریزی برای فعال کردن تعاونی های غیر فعال دارای قابلیت فعال سازی صورت گیرد، خاطرنشان کرد: رونق اشتغال و افزایش تولید مستلزم حمایت از تعاونی ها و نهادینه شدن کسب و کار در قالب تعاونی ها است.

وی با بیان اینکه کارمندان نباید به مسئولیت های کاری خود بی تفاوت باشند، افزود: امسال باید جدی تر از گذشته برنامه ریزی کرد تا با درایت و سیاست برنامه های خاص و هدفمند دنبال شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار