فعالیت ۱۶۵ شبکه ماهوارهای فارسی زبان علیه مبانی اسلامی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58025
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۸
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس خبر داد
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی از فعالیت 165 شبکه ماهواره ای فارسی زبان علیه مبانی اسلامی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجتالاسلام سیدمرتضی حسینی از فعالیت ۱۶۵ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان علیه مبانی اسلامی خبر داد و اظهار کرد: بسیاری از گروه‌های سیاسی و اجتماعی برای برتر نشان دادن فعالیت خود به مسائل و دغدغه‌های فرهنگی مردم متوسل شده و با استفاده از آن‌ها اقدامات گسترده‌ای در سطح جامعه انجام دادند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توجه فعالان فرهنگی به موضوعات برجسته این حوزه در سطح جامعه، تصریح کرد: عرصه فرهنگ یک جنبه تاریخی دارد و برای اقشار مختلف از گذشته تاکنون اهمیت خاصی داشته است.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر اقدامات گسترده‌ای از سوی نظام سلطه علیه فرهنگ اسلامی انجام می‌شود، تاکید کرد: تعدادی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان وابسته به غرب به فعالیت‌های ضددینی پرداخته و در زمینه تخریب افکار اسلامی و متزلزل کردن ایمان و باورهای مردمی سرمایه‌گذاری کردند.

حسینی خاطرنشان کرد: تعداد قابل توجهی از شبکه‌های ماهواره‌ای در این عرصه به موضوع خانواده و سست کردن پایه‌های اجتماعی توجه دارند.

وی در انتها با بیان اینکه اصول انقلاب اسلامی به دلیل سطح بالا، نقش سازنده‌ای در توسعه فعالیت‌ کشورها ایفا می‌کند، افزود: بسیاری از کشورهای پیشرفته و در حال توسعه تلاش دارند از این الگو در کشور خود استفاده کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار