فعالیت ۲۲ هزار مرکز آموزشی و مدارس غیر انتفاعی در کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69112
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱:۵۱
معاون وزیر آموزش و پرورش اعلام كرد
شاخص : معاون وزیر آموزش و پرورش در قزوين با اشاره به فعالیت ۲۲ هزار مرکز آموزشی و مدارس غیر انتفاعی در کشور بر افزايش كيفي‌سازي فعاليت‌هاي مدارس غيردولتي تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرضیه گرد دیروز در مراسم افتتاحیه مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی در قزوین، با اشاره به فعالیت ۲۲ هزار مرکز آموزشی و مدارس غیر انتفاعی در کشور، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار مرکز آموزشی و۱۰ هزار مدرسه غیر دولتی در کشور فعالیت می‌کنند که کمک موثری به تعلیم و تربیت دانش آموزان کرده است.

رئیس سازمان مدارس غیر انتفاعی و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: رویکرد تاسیس مدارس غیردولتی یک رویکرد ارزشی، فرهنگی و تربیتی بوده و سرمایه گذاری در ساخت این مدارس تعالی مدرسه سازی و مدرسه داری را به دنبال دارد.

این مسئول بیان کرد: کیفیت و توانمند سازی معلمان و بررسی فرآیند آموزشی و پرورشی در کلیه مدارس غیر انتفاعی از اولویت های امسال است و در سال تحصیلی جاری در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به برخی ظرفیت ها و مشکلات مدارس غیر انتفاعی در استان، بر جلوگیری از تغییر کاربری فضاهای آموزشی تاکید کرد و افزود: مسئولان باید از تغییر کاربری فضاهای آموزشی در استان جلوگیری کنند تا این فضا در اختیار موسسان مدارس غیر انتفاعی قرار گیرد چون کمبود زمین برای ما مشکل ساز است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار