فعالیت ۲۸ سازمان مردم نهاد در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61893
تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
مدیرکل امور اجتماعی استانداری خبر داد
شاخص : مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: 28 سازمان مردم نهاد استان قزوین در زمینه خیریه فعالیت می‌کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حسن کاشی در نشست با مسئولان سازمان های مردم نهاد فعال در امور خیریه که با موضوع آسیب شناسی فعالیت های نهادهای خیریه برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر ۲۸ سازمان مردم نهاد استان در امور خیریه و انجام کارهای نیکوکارانه فعالیت می کنند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین بیان کرد: وجود سازمان‌های مردم نهاد نشان‌دهنده سرمایه اجتماعی در کشور است و نظام و حاکمیت باید بتواند از این فرصت طلایی به نحو احسن استفاده کند.

این مسئول تصریح کرد: از شاخص‌ترین اهداف تشکیل سازمان‌های مردم نهاد شناسایی و برطرف کردن معضلات اجتماعی بوده و در همین راستا سازمان‌های مردم نهاد استان قزوین باید اقدامات لازم را انجام دهند.

کاشی با اشاره به تلاش دولت برای ارایه لایحه سازمان های مردم نهاد به مجلس و تبدیل آن به قانون، افزود: تصویب این قانون ثبات فعالیت های موسسات مردم نهاد و پویایی و توسعه هرچه بیشتر آنها را به همراه خواهد داشت.ش

وی فعالیت سازمان های مردم نهاد خیریه را در حمایت از اقشار ضعیف و نیازمند جامعه مفید دانست و اظهار امیدواری کرد: با ساماندهی کارها و آسیب شناسی از فعالیت های این مراکز، آنها با توان و قدرت بیشتری بتوانند به سمت اهداف خود قدم بردارند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار