Iranjb.ir

فعالیت ۲ هزار و ۳۰۰ پایگاه بسیج کارگری در کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61807
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
رئیس سازمان بسیج کارگری کشور خبر داد
شاخص : رئیس سازمان بسیج کارگری کشور در قزوین گفت: هم اکنون 2 هزار و 300 پايگاه مقاومت بسيج کارگری در واحدهاي صنعتي کشور فعال‌ هستند.
۶۷۸۶۸_orig

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، رمضانعلی طالبی در نشست شورای عالی بسیج کارگری استان قزوین، مهم ترین رویکرد پایگاه های بسیج کارگری کشور را تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: افرادی که امروز در یک واحد صنعتی در جهت رشد و پیشرفت و تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت می کنند، بسیجی هستند.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به سازماندهی ۳۵۰ هزار بسیجی در واحدهای تولیدی- صنعتی کشور تاکید کرد: بسیج از ابتکار عمل کارگران در حوزه صنعت و تولید حمایت می کند.

این مسئول اعلام کرد: هم اکنون ۲ هزار و ۳۰۰ پایگاه مقاومت بسیج در واحدهای صنعتی کشور فعال‌اند که مهم ترین هدف آنها تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی حمایت از ابتکار عمل کارگران در حوزه صنعت و تولید را از دیگر اولویت های این سازمان دانست و بر پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی و فعال کردن پایگاه های بسیج کارگری تاکید کرد.

بابایی رئیس شورای عالی بسیج کارگری استان هم در این نشست، تصریح کرد: بودجه بسیار مناسبی را به بحث فرهنگی اختصاص داده ایم چرا که در فضای فعلی در این حوزه بیشترین نیاز برای کار وجود دارد و در همین راستا سال گذشته تیم هایی تحت عنوان سفیران نور به کارخانه‌ها ورود پیدا کرده و مباحث فرهنگی را دنبال کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار