فعالیت ۲ هزار و ۳۰۰ پایگاه بسیج کارگری در کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61807
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
رئیس سازمان بسیج کارگری کشور خبر داد
شاخص : رئیس سازمان بسیج کارگری کشور در قزوین گفت: هم اکنون 2 هزار و 300 پايگاه مقاومت بسيج کارگری در واحدهاي صنعتي کشور فعال‌ هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، رمضانعلی طالبی در نشست شورای عالی بسیج کارگری استان قزوین، مهم ترین رویکرد پایگاه های بسیج کارگری کشور را تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: افرادی که امروز در یک واحد صنعتی در جهت رشد و پیشرفت و تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت می کنند، بسیجی هستند.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور با اشاره به سازماندهی ۳۵۰ هزار بسیجی در واحدهای تولیدی- صنعتی کشور تاکید کرد: بسیج از ابتکار عمل کارگران در حوزه صنعت و تولید حمایت می کند.

این مسئول اعلام کرد: هم اکنون ۲ هزار و ۳۰۰ پایگاه مقاومت بسیج در واحدهای صنعتی کشور فعال‌اند که مهم ترین هدف آنها تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی حمایت از ابتکار عمل کارگران در حوزه صنعت و تولید را از دیگر اولویت های این سازمان دانست و بر پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی و فعال کردن پایگاه های بسیج کارگری تاکید کرد.

بابایی رئیس شورای عالی بسیج کارگری استان هم در این نشست، تصریح کرد: بودجه بسیار مناسبی را به بحث فرهنگی اختصاص داده ایم چرا که در فضای فعلی در این حوزه بیشترین نیاز برای کار وجود دارد و در همین راستا سال گذشته تیم هایی تحت عنوان سفیران نور به کارخانه‌ها ورود پیدا کرده و مباحث فرهنگی را دنبال کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار