فعالیت ۳۰۰ نفر در واحدهای تولیدی بانوان کارآفرین قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 147619
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین خبر داد
شاخص : مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: 300 نفر در واحدهای تولیدی بانوان کارآفرین شهرک های صنعتی قزوین فعالیت می کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، حمیدرضا خانپور با اشاره به استقرار ۱۰ واحد تولیدی بانوان کارآفرین در شهرک های صنعتی قزوین، اعلام کرد: ۳۰۰ نفر در واحدهای تولیدی فعال با مدیریت بانوان کارآفرین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مشغول به کار هستند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین عنوان کرد: فعالیت این واحدهای تولیدی در زمینه تولید محصولات ظروف کریستال، مقوا و جعبه بهداشتی، دستمال کاغذی، داروهای گیاهی ارگانیک، لامپ کم مصرف، پرمیکس برای غنی سازی آرد، لیبل های کاغذی، بالاست، سدیم مولیبدات و لوله های پلی اتیلن دوجداره است.

وی با اشاره به تشکیل شورای توسعه بانوان کارآفرین در شهرک‌های صنعتی استان قزوین افزود: زمینه‌سازی برای جذب زنان نخبه و صاحب اندیشه برای کارآفرینی و تولید در شهرک‌های صنعتی، کمک به رشد و رونق تولیدات آن‌ها، برگزاری نمایشگاه استانی، ملی و بین‌المللی، برنامه‌ریزی برای برگزاری تورهای صنعتی کارآفرینی، توسعه فرهنگ کار و تلاش و کارآفرینی، انعکاس مشکلات آنان به مسوولان استان از وظایف این شوراست.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۳/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار