فهرست کی روش صدای بلژیکی ها را هم درآورد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 164544
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱:۴۸
شاخص : در پی اعلام فهرست 24 نفره تیم ملی فوتبال کشورمان، رسانه های بلژیکی به حذف نام کاوه رضایی،مهاجم گلزن شارلوا، از فهرست اصلی واکنش نشان دادند.

به گزارش شاخص نیوز؛ کارلوس کی روشاسامی ۲۴ بازیکن مدنظر خود برای بازی  های جام جهانی را اعلام کرد که این فهرست نه تنها با واکنش هایی در داخل کشور مواجه شد بلکه واکنش هایی را نیز در آن سوی مرزها به دنبال داشت.

یکی از نکات فهرست مذکور حضور رامین رضاییان در فهرست اصلی و خط خوردن کاوه رضایی از این فهرست بود که باعث واکنش رسانه های بلژیکی شد.

سایت دی اچ نت بلژیک این موضوع را نا امیدی بزرگ برای کاوه رضایی توصیف کرد.

این سایت نوشت: ناامیدی بزرگ برای مهاجم شارلوا.او یکی از ۲۴ ایرانی انتخاب شده از سوی کارلوس کی روش برای جام جهانی نیست.

رضا قوچان نژاد مهاجم سابق استاندارد لیژ یکی از انتخاب شدگان است، درست مانند علی قلی زاده، وینگر سایپا.

سایت «وتبال کرنت» هم با اشاره به انتخاب رامین رضاییان و حذف نام کاوه رضایی نوشت: شادمانی در اردوگاه اوستنده، پدیده قدرتمند این فصل شارلوا پاداش نگرفت.

این سایت در ادامه افزود: ایران فهرست ۲۴ نفره خود را برای روسیه اعلام کرده است. نکته قابل توجه این است که کاوه رضایی ،مهاجم برتر شارلروا، جایی در این فهرست ندارد. این مهاجم ۲۶ ساله توانست ۱۶ بار گلزنی کند و ۶ پاس گل بدهد. او در لیست رزرو گنجانده شده است.

رامین رضاییان، کسی است می تواند بلیط خود را به روسیه رزرو کند. وینگر اوستنده در لیگ حرفه ای بلژیک،ژوپیلر، دقایق اندکی بازی کرد و بنابراین می تواند از هرگونه برنامه تعطیلات برای حضور در تیم ملی استفاده کند.

سایت «سودینفو» بلژیک هم پیش از بازی امشب استاندارد لیژ و شارلوا،نوشت:ناامیدی برای کاوه رضایی قبل از بازی شارلوا- استاندارد

این سایت در ادامه افزود: هیچ کلامی برای توصیف خبری که کاوه رضایی دریافت کرد، وجود ندارد. مهاجم شارلروا بخشی از فهرست ۲۴ نفره انتخاب شده توسط کارلوس کی روش نیست.

منبع: انتخاب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار