فوت شهروند خودسوخته قزوینی در بیمارستان مطهری تهران - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58565
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۴:۴۹
بی‌خانمانی؛ پدری را به کام مرگ کشاند
شاخص : عامل آتش سوزی روز گذشته در شرکت عمران و مسکن‌سازان فوت کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، صبح روز گذشته (۲۲ اردیبهشت ماه) یک شهروند قزوینی که برای درخواست وام مسکن به شرکت عمران و مسکن سازان مراجعه کرده بود؛ وقتی با پاسخ منفی مسئولان مواجه شد در اقدامی خود را به آتش کشید.

شنیده‌ها حاکی از آن است که بی پاسخ ماندن درخواست وی مبنی بر دریافت وام بافت فرسوده سبب این اقدام شده است. (بنزین را پدر برروی راه پله ریخته و پسر وی نیز کبریت را روشن کرده است.)

فرزند این شهروند قزوینی که با یکی از کارمندان درگیری فیزیکی پیدا کرده بود، پس از ریختن بنزین توسط پدر، کبریت را روشن و سبب شعله‌ور شدن آتش در ساختمان شده است.

محمدحسن ارداقیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در این رابطه توضیح داد: صبح روز گذشته این اتفاق رخ داد که حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه اورژانس در محل حاضر شد و ۶ نفری را که در این حادثه دچار سوختگی شده بودند به بیمارستان شهید رجایی منتقل کرد؛ حال فرد خودسوز از سایرین وخیم‌تر گزارش شده بود.

این مسئول در پاسخ به آخرین اخبار در رابطه با حال جسمانی فرد خودسوز عنوان کرد: تا جایی که بنده اطلاع دارم به دلیل اینکه درجه سوختگی وی ۸۰ درصد گزارش شد و وسعت سوختگی بسیار بالا بود فرد خودسوخته را در همان روز حادثه از بیمارستان شهید رجایی به بیمارستان مطهری تهران منتقل کردند و صبح امروز این فرد خود سوخته به دلیل سوختگی بالا در بیمارستان  مطهری تهران فوت کرد.

منابع غیررسمی می‌گویند که فرزند این شهروند قزوینی که با یکی از کارمندان درگیری فیزیکی پیدا کرده بود، پس از ریختن بنزین توسط پدر، کبریت را روشن و سبب شعله‌ور شدن آتش در ساختمان شده است.

آنطور که خبرگزاری‌ها نوشته‌اند فرزند فرد خودسوز که در این حادثه نقش داشته از سوی عوامل پلیس دستگیر شده است.

انتهای پیام/۵۰۰/ت۲/م

اخبار بیشتر را در اینجا بخوانید…

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “فوت شهروند خودسوخته قزوینی در بیمارستان مطهری تهران”

  1. ناشناس گفت:

    کی این اراجیف وگفته که طرف فوت کرده چیزی روکه نمیدونیدمنتشرنکنید

  2. ناشناس گفت:

    اتفاقا فرد مورد نظر ددر حال مداوا است. این ……..را باور. نکنید. یک مشت آدم بیکار و فرست طلب هستن. که کارشان فقط دروغ گفتن است. من یکی از بستگانش هستم. روز جمعه به ملاقات رفتم. حالش خیلی بهتر شده بود. حرف میزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار