ایران جانبی

» فوت یک نفر در سانحه جاده‌ای/ سارقان خودرو در دام پلیس قزوین
کد خبر: 211298
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲:۳۴
بسته حوادث؛
شاخص : فرمانده انتظامی بويين زهرا از دستگیری يك سارق خودرو و كشف خودروي مسروقه در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، گزیده‌ای از حوادث و عملیات‌های پلیسی امروز قزوین را در این بسته حوادث می‌خوانید.

دستگیري سارق خودرو در بوئين زهرا

فرمانده انتظامی بويين زهرا از دستگیری يك سارق خودرو و كشف خودروي مسروقه در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسين رشيدتبار اظهار داشت: مامورين گشت انتظامي كلانتري 12 “سگزآباد ” حين كنترل خوردو در اين شهر به يك دستگاه خورو وانت پيكان مشوك و دستور ایست صادر کردند.

وی ادامه داد: راننده خودرو با مشاهده ماموران با سرعت بالا متواری بلافاصله واحد گشت به تعقیب خودرو پرداخته و پس از طی مسافتی خودرو متوقف كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا افزود: در بررسی ماموران از وضعیت خودرو مشخص شد خودرو داراي سابقه سرقت از استان قم بوده و وانت پيكان مسروقه مي باشد که ماموران بلافاصله راننده را دستگیر و به همراه خودرو به مقر پلیس منتقل کردند.

سرهنگ رشيد تبار در پایان گفت: متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد و از شهروندان خواست هر گونه اخبار موارد مشكوك را با مركز فوريتهاي پليسي 110 اطلاع دهند .

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان بويين زهرا

فرمانده انتظامی بويين زهرا از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 25 معتاد وفروشنده موادمخدرر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رشيدتبار در تشریح جزئیات این خبر گفت: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف افزايش احساس امنيت و آرامش فردي و اجتماعي، پاسخگويي به مطالبات مردمي و پاکسازی محلات در شهرستان بويين زهرا اجرا شد.

وی افزود: با اجرای این طرح تعداد 25 معتاد وفروشنده موادمخدر شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و مقدار22 كيلو 584گرم انواع موادمخدركشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بويين زهرا با بيان اينكه متهمان دستگير شده به مرجع قضايي معرفي شدند اظهار داشت: برقراري آرامش و امنيت جامعه در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسيار حائز اهميت بوده و برخورد با مخلان نظم و امنیت اولويت مهم پليس است.

كشف بیش از یک کیلوگرم تریاک درقزوین

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از دستگيري2 نفر و كشف یک كيلو و525 گرم تریاک خبر داد.

سرهنگ بیژن خدایی در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي كسب خبري مبني بر فعاليت یک سوداگر مرگ در امر تهيه وتوريع مواد مخدر در یکی از محلات شهر قزوین، بررسی موضوع در دستور كار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پس از شناسائي اين متهم و با هماهنگي مقامات قضائي طي عمليات غافلگيرانه اين متهم را دستگير و در بازرسي از منزل وی مقدار 525 گرم تریاک كشف كردند.

خدایی تصريح كرد: دراقدامی دیگر ماموران این پلیس حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه پراید مشکوک شده و آن را متوقف و در بازرسی از این خودرو مقدار یک کیلو گرم تریاک کشف و متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین در پايان با اشاره به معرفي متهمان به مرجع قضائي تاكيد كرد: شهروندان هرگونه مورد مشکوک را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.

کشف 532 راس دام قاچاق در”آوج”

فرمانده انتظامی استان قزوین از كشف 532 راس دام قاچاق از یک دستگاه کامیون و دستگیری 2 نفر در شهرستان “آوج” خبر داد.

سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: مأموران انتظامی “آوج” در راستای مبارزه با قاچاق دام حین گشت زنی در محور” آبگرم – آوج ” به یک دستگاه کامیون حامل بار دام مظنون و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی در ادامه خاطر نشان کرد: مأموران در بررسی خودروی مورد نظر تعداد 532 راس دام (گوسفند) قاچاق را کشف و 2 نفر را در این راستا دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه ارزش تقریبی دام قاچاق كشف شده برابر نظر كارشناسان، 13 میلیارد و 300میلیون ریال برآورد شده است به شهروندان توصيه كرد: در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با 110، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان یاری كنند.

فوت راننده کامیون بنز بر اثر واژگونی در بویین زهرا

سرپرست پلیس راه استان قزوین از واژگونی یک دستگاه کامیون بنز و مرگ راننده آن در محور ” بویین زهرا – سگزآباد ” خبرداد.

سرهنگ قدرت حسنی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر حادثه رانندگی در جاده ” بویین زهرا به سگزآباد” بلافاصله ماموران جهت بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود:ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه کامیون بنز بدلایل نامعلومی واژگون که بر اثر این سانحه، راننده خودرو به دلیل شدت جراحات جان باخت.

وی بیان کرد: علت وقوع اين حادثه رانندگي توسط كارشناسان پليس راه، عدم توجه به جلو اعلام شده است .

سرپرست پلیس راه استان قزوین با تاکید بر احتیاط و دقت لازم به رانندگان توصیه کرد: در هنگام رانندگي ضمن توجه به اطراف و علائم هشدار دهنده، توجه کافی به جلو و محیط اطراف داشته تا سفری آسوده خاطر و بدون هیچ گونه حادثه ناگواری داشته باشند.

انتهای پیام/ 1300/ د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار