فیش حقوقی شهیدی که حقوقش را قرض می‌داد!
کد خبر: 106982
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
شاخص : دوست شهید دانشگر می گوید: عباس با حداقل حقوقی که داشت به اکثر دوستان حقوقش را قرض می داد و همیشه می گفت که نکند ما به اندازه ای که حقوق دریافت می کنیم به همان اندازه کار نکنیم؟

به گزارش شاخص نیوز، چند مدتی است که تب انتشار فیش های حقوقی بالا گرفته است. فیش های حقوقی میلیونی مدیرانی که انسان را به تامل فرو می برد. در این میان نیز عده ای ناآگاه با طرز فکری غلط بر این باورند که پاسداران انقلاب اسلامی حقوق های بالایی می گیرند و مدافعین حرم برای پول به جنگ با تروریست های داعش می روند. همان تروریست هایی که اگر جان فشانی مدافعین حرم در عراق و سوریه و مجاهدت های پاسداران انقلاب اسلامی در داخل کشور نبود هم اکنون تهران را مرکز خلافت به اصطلاح اسلامی خود کرده بودند. شهید عباس دانشگر ۲۳ ساله،  یکی از جوان ترین پاسداران و شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) است که بیستم خرداد ماه امسال در نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه به شهادت رسید. دوست شهید دانشگر در این خصوص می گوید: عباس دنبال فیش حقوقی و درجه و مرتبه نبود و حتی از مبلغ دقیق حقوقش نیز اطلاع نداشت و منتظر واریز حقوق نبود.با همین حداقل حقوقی که داشت به اکثر دوستان حقوقش را قرض می داد.موعد پرداخت قرض دوستان که فرا می رسید به روی خودش نمی آورد تا اگر در فشار هستند دادن پرداختن قرض برایشان سخت نباشد. باشهادت عباس عده ای به من مراجعه کرده و خواهان برگرداندن قرض خود بودند.

 

همیشه می گفت که نکند ما به اندازه ای که حقوق دریافت می کنیم به همان اندازه کار نکنیم؟همین که در سپاه خدمت می کنیم و توفیق خدمت در این نهاد انقلابی را داریم باید خدا را شاکر باشیم و حقوق و مزایا کمترین چیز برای ماست. باتوجه به مسئولیتی که داشت ساعات بسیاری را اضافه کاری می کرد اما در قبال این اضافه کاری مبلغی را دریافت نمی کرد.یک بار برگه های ماموریتش را که باید به امور مالی تحویل می‌داد و حق ماموریت می‌گرفت را پیدا کردم که چندین ماه از تاریخش گذشته بود اما آنها برای پرداخت تحویل نداده‌بود. روی بحث بیت المال بسیار حساس بود و مراقب بود تا کمترین هزینه از بیت المال خرج شود.با توجه به این که عباس تازه ازدواج کرده بود اما هیچ گاه از حقوق خود ناله نمی کرد و همیشه راضی بود.


منبع:شفاف 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار