فیش‌های حقوقی نجومی اعتماد مردم را نسبت به مسوولین خدشه‌دار کرده است/ رسانه‌ها باید در مقابل با فساد انقلابی عمل کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 113755
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۲۴
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : حسینی با تاکید براینکه افراد دارای فیش‌های نجومی اعتماد مردم را نسبت به مسوولین کمرنگ کرده است گفت: رسانه‌ها باید در مقابل با فساد انقلابی عمل اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی حسینی نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی رسانه و سیاست که صبح امروز در حسینیه آیت الله موسوی شالی(ره) برگزار شد، اظهار کرد: جریان نفوذ از زمان بعثت پیامبر وجود داشته و از این حوادث تاریخی باید پند بگیریم.

وی با اشاره به نفاق به عنوان خطرناک‌ترین موضوع انقلاب، افزود: جریان‌های سیاسی در طول تاریخ انقلاب همواره شاهد نفاق بوده‌ایم که چگونه برخی دم از اصولگرایی و اصلاح‌طلبی می زنند اما اعتقادی به آن ندارند.

مراقب نفوذ منافقان و ریاست‌طلبان باشیم

حسینی با بیان اینکه جریان ریاست طلب‌ها و دنیا طلب‌ها با حضور امام خمینی (ره) نتوانستند به قدرت برسند، تشریح کرد: گروه عافیت طلب‌ها همیشه در طول تاریخ وجود داشته اما آماده هزینه کردن از خودشان برای انقلاب نیستند و حتی در جریان‌های سیاسی نیز خود را خرج نمی کنند؛ این گروه در زمان امام ضربه‌های زیادی به انقلاب وارد کردند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تاریخ همیشه تکرار می شود، باید همواره از آن عبرت بگیریم و مراقب نفوذ منافقان و ریاست طلبان باشیم.

وی با اشاره به شاخصه انقلابی‌گری به عنوان یکی از مواضع مورد تاکید رهبری ابراز کرد: مجلس خبرگان و حوزه علمیه باید انقلابی باشند و انقلابی بماند؛ چراکه اگر حوزه علمیه از انقلاب جدا بماند نظام به انحراف می رود.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: عدالت محوری از ویژگی‌های دیگر انقلابی‌گری است که باید همه چیز عادلانه باشد و حتی در انتصابات و استفاده از بیت المال نیز عدالت رعایت شود.

حسینی استقامت و پایداری مقابل دشمنان را ویژگی دیگر انقلابی گری دانست و گفت: انسان انقلابی در مقابل دشمن هیچ‌گاه عقب نشینی نمی‌کند.

هاشمی‌رفنسجانی می‌خواهد انقلاب دست گدایی به سمت دشمنان دراز کند

وی افزود: اگرچه هاشمی رفسنجانی ابتدا روحیه انقلابی داشت اما امروزه از انقلابی گری دور افتاده است و می‌‌گوید باید دستمان را جلوی دشمن دراز کنیم .

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه عده زیادی انقلابی بودند اما انقلابی نماندند، گفت: در دهه ۶۰ آقای هاشمی در مسائل فرهنگی دیدگاه انقلابی داشت اما امروز کمرنگ شده است.

وی، فرزندان ناخلف و تضعیف رابطه مردم و مسئولین را از عوامل عقب نشینی در مقابل دشمن خواند و گفت: اشرافی گری موجب دور شدن مردم از مسوولین می‌شود.

حسینی تصریح کرد: مسوولی انقلابی خوانده می‌‎شود که بیشترین وقت را صرف نظام کند و کمترین امکانات را بپذیرد چه بسا مسوولی که حقوق نجومی می‌گیرد انقلابی نیست بلکه ضد انقلاب است.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی  عنوان کرد: در زمان جنگ مسوولیت‌ها بر اساس فداکاری نسبت به انقلاب به افراد داده می‌شد اما باید دید که امروز مسوولین چقدر فداکاری از خود نشان می دهند؟

حسینی اضافه کرد: نفوذ در مسوولین مختلف از مولفه‌های جنگ نرم است که دشمن، اندیشه و افکارش را از این طریق به نظام جمهوری اسلامی تزریق می‌کند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: در جریان نفوذ، دشمن شاید نتواند بگوید آنچه که ما می‌گوییم فکر کنید بلکه شرایط را طوری فراهم می‌آورد که مسوولین به آنچه می‌خواهند اندیشه کنند.

وی با بیان اینکه نیروهای انقلاب در سوریه برای حفظ جریان مقاومت تلاش می‌کنند، اظهار کرد: اگر این مقاومت‌ها نباشد ممکن است جنگ به مرزهای داخلی ایران برسد.

برجام طبق خواسته دشمن پیش رفته است

حسینی تصریح کرد: امروز در داستان برجام ما شکست خورده‌ایم و هزینه‌های زیادی پرداخت کردیم چراکه قضیه طبق خواسته دشمن پیش رفت و این به معنای نفوذ در کشور ما بود.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به رسانه به عنوان تاثیرگذارترین جریان در داخل کشور تصریح کرد: رکن چهارم دموکراسی رسانه است و امروز دشمن با تامین هزینه‌های سایت‌ها و روزنامه‌نگاران در پی نفوذ است.

وی اذعان کرد:دشمنان به وسیله ماهواره علیه صحابه و اسلام مطالب پخش و همواره در راستای تخریب شیعه تلاش می‌کنند.

حسینی بیان کرد: دشمن با واسطه‌های مختلف در پی نفوذ در رسانه است و بسیاری از سایت‌های ما در اختیار دشمن است و خواسته‌های دشمن را مطرح می‌کنند.

حقوق‌های نجومی اعتماد مردم را نسبت به نظام و مسئولین خدشه دار کرده است

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حقوق بگیران نجومی پشت شبکه های رسانه‌ای هستند، ابراز کرد: فیش‌های نجومی در شبکه‌های مجازی افشا شد و اگر در اختیار رسانه‌ها بود قطعا اجازه انتشار و افشاء داده نمی‌شد.

وی با اشاره به اینکه حقوق‌های نجومی اعتقادات مردم را نسبت به نظام و مسئولین خدشه‌دار کرده است، تشریح کرد: دیوان محاسبات مجلس و نظارت قوه قضاییه نیز در این موضوع شریک جرم هستند چرا که باید اینگونه مسائل را بررسی و افشا می‌کردند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی افزود: زد و بندهای سیاسی و اقتصادی موجب شد این مسائل بیان نشود و آبروی نظام اینگونه برود.

حسینی در انتها گفت: رسانه‌ها باید انقلابی باشند و در مقابل فساد ایستادگی کنند چه بسا که انقلابیون در زمان انقلاب هزینه های زیادی برای این نظام کرده‌اند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “فیش‌های حقوقی نجومی اعتماد مردم را نسبت به مسوولین خدشه‌دار کرده است/ رسانه‌ها باید در مقابل با فساد انقلابی عمل کنند”

 1. علوی گفت:

  جناب حاج آقا
  لطفا سکوت اختیار کنید
  شما هیچ جایگاهی و هیچ محلی برای ایراد سخن ندارید
  فیش های نجومی از دوره شما نشأت گرفته و بلکه از سالهای پس از رحلت بنیانگذار انقلاب جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی .
  پس بیخود آب به آسیاب دشمن نریزید و موجب تفرقه نشوید.
  اینکه در انتخاباتی ، مردم شما را با توجه به عملکردتان انتخاب نکرده اند که نباید باعث شود هرچه میخواهید بگوئید .
  یکساعت تعقل و تفکر برابر با ۱۰۰۰ سال عبادت است .
  بدون فکر سخن نگوئید

 2. ناشناس گفت:

  جناب اقای حسینی شما خیلی بهتر می دانید تا دستگاه نظارتی تعامل نکند کسی جراعت خلاف را ندارد من فقط از شما سئوال دارم فقط فکر کنید کارمند ی در مجلس یا قوه قضائیه می شناسید خانه نداشته باشد یا داشته ودر خانه سازمانی هم سکونت دارد یا کارمندان مجلس وقوه قضائیه بازنشسته شده باشند در ۲۴ ساعته اول پاداش را هم گرفته اند ولی ما کارمندان دستگاههای دولتی بعد از سه سال پاداش را نگرفته ایم راستی کارمندی از دستگاه مجلس وقوه قضائیه داریم که وام چند ده میلیونی با سودکمتر از سه درصد نگرفته باشد اقای حسینی کمی فکر کن ایراد از کجا است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار