قاتل پس از ارتکاب قتل در قزوین دستگیر شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 123805
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱:۱۵
فرمانده انتظامی شهرستان قزوين:
شاخص : فرمانده انتظامي شهرستان قزوين از شناسايي و دستگيري قاتل پس از ارتکاب عمل مجرمانه كه در يك صحنه درگيري جواني را به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز: محمد قاسم طرحانی فرمانده انتظامی شهرستان قزوین در تشریح این خبر اظهارکرد: ماموران گشت کلانتری ۱۲ بازار در حین گشت زنی در خیابان آیت ا… طالقانی ،سه راهی خیام با در خواست کمک مردم مبنی بر وقوع یک درگیری مواجه که بلا‌فاصله در صحنه وقوع درگیری حاضر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با حضور ماموران در محل درگیری مشخص شد که درگیری دو جوان ۱۶ و ۱۷ ساله با همدیگر و استفاده از سلاح سرد منجر به جراحت شدید یکی از آنان از ناحیه قفسه سینه شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین افزود: با هوشیاری عوامل گشت پلیس ۱۱۰ و اقدام به موقع آنان ، ضارب جوان ۱۶ ساله که در دست خود یک قبضه سلاح سرد و در حال متواری شدن بود مشاهده و به تعقیب قاتل پرداخته و با عکس العمل سریع ماموران ضارب دستگیر شد.

طرحانی اضافه کرد: فرد مجروح در حین انتقال توسط عوامل اورژانس به علت جراحت از سینه و خونریزی شدید جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به اینکه علت این درگیری و قتل این جوان ۱۶ ساله بر اساس تحقیقات اولیه مشاجره لفظی و استفاده از سلاح سرد بوده بیان داشت : تحقیقات بیشتردر این زمینه ادامه دارد .

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین در پایان خاطر نشان کرد: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در به دست آمدن موفقیت در ماموریت های مختلف بسیار تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم بوده و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

 

منبع: نیروی انتظامی

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار