قانونمداری و رعایت اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64934
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۱
استاندار تاكيد كرد
شاخص : استاندار قزوین در همايش فرمانداران و بخشداران بر قانونمداري و رعایت اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در سومین همایش فرمانداران و بخشداران استان با تاکید بر قانونمداری و رعایت اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات، اظهار کرد: فرمانداران و بخشداران بر رعایت کامل بی طرفی در انتخابات ملزم هستند.

استاندار قزوین، زمینه‌سازی مشارکت حداکثری مردم با ایجاد یک فضای با نشاط در عرصه سیاسی را از وظایف فرمانداران و بخشداران اعلام کرد و گفت: برقراری شور و نشاط سیاسی و کثرت کاندیداها باعث می شود انتخابات در فضای پرشور تری برگزار شود.

این مسئول تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران بایستی تعامل سازنده‌ای با ائمه جمعه و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی داشته باشند.

ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار هم در ادامه این نشست، خاطرنشان کرد: فرمانداران و بخشداران براساس راهکارهای قانونی مسئول برگزاری انتخابات هستند و بایستی امنیت و آسایش و آرامش را نیز برای برگزاری یک انتخابات سالم فراهم کنند.

این مسئول تاکید کرد: تلاش در راستای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت در جریان برگزاری انتخابات امر بسیار ضروری است و مستند سازی امور بایستی صورت گیرد.

وی همچنین خطاب به فرمانداران و بخشداران بیان کرد: افرادی را به عنوان هیئت اجرایی انتخابات کنند که مردم به صداقت، بی طرفی، امانتداری و تعهد آنها اعتقاد داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین هم در خصوص رعایت تقوی در امور تاکید کرد و افزود: اصلاح طلبی و اصول گرایی بدون توجه به ارزشهای دینی و اصول تعریف شده اسلامی معنا ندارد و اولین اصل در رسیدن به موفقیت در هر کاری پایبندی به اصل ایمان و اعتقاد راسخ و صادقانه به ارزشهاست.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار