قاچاق سیب آمریکایی جای شرمندگی دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96045
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۲۳
شاخص : رئیس اتحادیه میوه وسبزی گفت: با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر سیب داخلی در دنیا قاچاق سیب آمریکایی و آفریقایی به کشور جای شرمندگی است.

به گزارش شاخص نیوز ، حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در خصوص ورود قاچاق سیب آمریکایی به کشور اظهار داشت: با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر سیب داخلی باید در دنیا، قاچاق سیب آمریکایی و آفریقایی که می‌خواهد جایگزین سیب دماوند شود جای شرمندگی و تأسف است.

وی افزود: مسئولان اتاق اصناف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سازمان صنعت، معدن و تجارت بعد از پیام رهبری همه بسیج شدند تا جلوی قاچاق را بگیرند.

مهاجران تصریح کرد: در حال حاضر با نظارت سخت‌گیرانه مأمورین در میادین میوه و تره‌بار سودجویان حرفه‌ای میوه‌های قاچاق را به سردخانه حاشیه شهرها بردند می‌توان گفت تا حدودی میوه‌های قاچاق از استان تهران خارج شده است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه قاچاق کالا از سال‌های گذشته تاکنون وجود داشته اشاره کرد و گفت: در واقع با تنوع میوه‌های قاچاق در بازار لازم است که مأمورین و دستگاه‌های نظارتی بر سودجویان حاشیه شهرها و شهرستان‌ها نیز نظارت سخت‌گیرانه داشته باشند تا از ورود میوه‌های قاچاق و سودجویی قاچاقچیان میوه جلوگیری شود.
منبع: صراط

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار