قاچاق کالا مقدمه ورشکستگی تولید و اقتصاد داخلی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 63226
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۵۰
در دومین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا مطرح شد
شاخص : رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در دومین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا، گفت: قاچاق کالا مقدمه ورشکستگی تولید و اقتصاد داخلی است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی در دومین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا استان، با اعلام اینکه قاچاق کالا مقدمه ورشکستگی تولید و اقتصاد داخلی است، اظهار کرد: قاچاق کالا سالیانه میلیاردها ریال به اقتصاد کشور و تولید داخلی صدمه می‌زند و فرصت های اشتغال را هم از بین می‌برد.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بیان کرد: توسعه قاچاق و عدم جلوگیری از این معضل باعث ضربه زدن به تولید کننده داخلی خواهد شد.

این مسئول اطلاع رسانی مناسب در خصوص فرهنگ سازی برای عدم استفاده مردم از این نوع کالاها مهم ارزیابی و تصریح کرد: اکثراً مواد و کالاهای قاچاق در زمینه‌های بهداشتی آرایشی کشاورزی غذایی و … غیراستاندارد بوده و سلامت مردم را مورد تهدید جدی قرار داده است.

سرهنگ علی حسین حسینی‌نژاد رئیس پلیس آگاهی هم با اشاره به اینکه مبادی ورودی استان برای قاچاقچیان ناامن شده، گفت: با تمام توان با قاچاق کالا در داخل شهر ها و فروشگاه‌ها مبارزه می‌کنیم.

احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی هم با اشاره به اینکه در سه ماهه امسال به تمامی پرونده های قاچاق رسیدگی شده بر مبارزه جدی با پدیده قاچاق کالا تاکید کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار