قتل سریالی دختران دانشجو پس از تعرض و شکنجه +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89569
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۲
شاخص : یک مرد اهل " امریکا " به اتهام 2 فقره قتل بازداشت شد .

شاخص نیوز به نقل از دیلی میل، آقای ” جسی لروی متیو جی آر ” به قتل خانم ” مورگان هرینگتون ” ۲۰ ساله که به مدت ۳ ماه بود که ناپدید شده بود متهم است و همچنین گفته می شود که او قاتل قربانی خانم ” هانا گراهام ” ۱۸ ساله اهل ” ویرجیانا ” که در سال ۲۰۰۹ ناپدید و به قتل رسید،می باشد .

محسنی

براساس گزارش پلیس جسد خانم ” گراهام ” ۶ مایل دورتر از مکانی که جسد خانم ” هرینگتون ” یافت شد ، پیدا شد .

این قربانیان ۲ تن از ۵ نفری هستند که تاکنون ناپدید شده اند و جسد آنها در نزدیکی یک دیگر در زمان های متفاوتی پیدا شدند .

پلیس در ادامه افزود : پس از اعلام نام ” متیو ” در اخبار به عنوان شخص مسئول ناپدید شدن ” گراهام ” او از محل زندگی اش گریخت و توسط پلیس در سواحل ” تگراس ” بازداشت شد .

محسنی

پس از بررسی DNA او مشخص شد که او در سال ۲۰۰۵ نیز یک قربانی را مورد تجاوز و اذیت و آزار قرار داده بود .

این جنایت کار که یک کارمند سابق بیمارستان و یک راننده تاکسی بوده است به اذیت و آزار چند دانشجوی دیگر نیز در یک دهه گذشته متهم شد .

پلیس همچنین افزود : آخرین قربانی او خانم ” هارینگتون ” پس از شرکت کردن در یک کنسرت به همراه دوستانش در برگشت به خانه ناپدید شد و تی شرت او بر روی یک شاخه درخت در نزدیکی مکان پیدا شدن جسد او پیدا شد و پس از جستجوی بی وقفه ی پلیس جسد او ۳ ماه بعد در مزرعه ایی در نزدیکی مکانی که کنسرت برگزار شده بود پیدا شد .

پلیس در پایان افزود ” متیو ” جنایت کار که پس از یافتن شواهد و مدارک مهمی توسط پلیس به اتهام این دو قتل بازداشت شد و به اتهام تجاوز و اذیت و آزار و ۲ فقره قتل مجازات خواهد شد .

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار