قدرت‌طلبی عده‌ای باعث بروز آسیب‌های مدیریتی در قزوین / برخورد صریح با نفوذ استکبار در رأس اهداف استاندار جدید قرار گیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82314
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱
نماینده ولی فقیه در قزوین تاکید کرد:
شاخص : امام جمعه قزوین با تاکید بر اینکه عده‌ای قدرت‌طلب باعث آسیب‌های جدی در قزوین شده‌اند،گفت: استاندار جدید باید باتلاش هرچه بیشتر و استفاده از ظرفیت‌های نیروهای متدین در راه پیشرفت استان تلاش نماید.

.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در قزوین، عصر روز گذشته در حاشیه مراسم تقدیر از استاندار پیشین و معارفه استاندار جدید قزوین با اشاره به آیاتی از دو سوره زمر و فرقان گفت: در روز قیامت افرادی که روابط دوستانه خود را بر پایه و اساسی جز تقوا و رضایت خداوند برقرار کرده باشد با یکدیگر دشمن خواهند شد.

نماینده ولی فقیه ضمن تبریک به استاندار جدید، بیان کرد: استان قزوین مدال افتخار آمیز متدین بودن را از مقام معظم رهبری دریافت نموده است.

این مسئول با بیان این که عده ای قدرت طلب و کوته فکر باعث آسیب های جدی مدیریتی در استان شده اند، اظهار کرد: از استاندار جدید انتظار می رود با تلاش  هرچه بیشتر و استفاده از ظرفیت های نیروهای بومی متدین در راه پیشرفت استان تلاش نماید.

عابدینی در ادامه با بیان حدیثی از پیامبر گرامی اسلام، تاکید کرد: تنها افرادی شایسته دوستی با مومنین هستند که انسان را به یاد خداوند بیندازد، بر دانش او بیفزاید و عمل شما را به آخرت تشویق کند.

وی با تقدیر از خدمات شایسته مرتضی روزبه در قزوین عنوان کرد: در آغاز استان شدن قزوین که با مشکلاتی روبرو بودیم ، مرتضی روزبه با اقدامات شایسته خود در آن زمان باعث آرام شدن و رفع معضلات  قزوین شد.

نماینده ولی فقیه خطاب به فریدون همتی، تصریح کرد: تحقق منویات رهبر انقلاب اسلامی در رأس کارها قرار دارد و مواجه صریح با نفوذ آمریکا و فتنه گران از جمله این اهداف هستند.

عابدینی در پایان توصیه کرد: همه اقشار مردم ، مدیران و استاندار باید با همدلی و همزبانی در راستای پیشرفت استان گام بردارند.

انتهای پیام/۱۳۰۰/پ۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار