قراردادهای مشکوک و شتابزده نفتی به اقتصاد و حیثیت انقلاب اسلامی ضربه می‌زند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 112487
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۵:۱۲
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین گفت: قراردادهای مشکوک و شتابزده نفتی خسارت‌های جدی اقتصادی را برای مردم به ارمغان می‌آورد و صدمات جدی به حیثیت انقلابی ملت بابصیرت ایران اسلامی می‌زند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجدالنبی(ص) برگزار شد اظهار کرد: قراردادهای مشکوک و شتابزده نفتی خسارت‌های جدی اقتصادی را برای مردم به ارمغان می‌آورد و صدمات جدی به حیثیت انقلابی ملت بابصیرت ایران اسلامی وارد می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها همواره به فکر منافع خود هستند گفت: مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بابصیرت و اشراف کامل موضوع قراردادهای مشکوک نفتی را بررسی و مانع نفوذ و خسارت ناشی از برجام به کشور شوند.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه آخرین تجربه تلخ حیله و پیمان شکنیِ دشمن، قصه پر غصه برجام بود، ابراز کرد: آنهایی که به قول آمریکایی‌ها اعتماد کردند و مردم را امیدوار و عزت ملی را زیر سئوال بردند، حال به بی‌فایده بودن برجام اذعان می‌کنند.

عابدینی با اشاره به اینکه افراد فریب خورده و خود فروخته سعی در عادی سازی روابط با دشمنان دارند، گفت: این حرف را دشمن در دهان آن‌ها گذاشته که هیچ توجیهی ندارد و آنچه عقل، منطق، اسلام و تمامی سیاستمداران دنیا می‌گویند این است که دشمنی مخالفان انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست و آنچه که باید خاتمه یابد دشمنی‌ها و اختلافات درونی است.

امام جمعه قروبن گفت: برخی افراد برای به نتیجه رساندن برجام دست و پا می‌زدند، آن‌هایی که بصیرت دارند می‌گویند هیچ چیزی از برجام نصیب ما نشد و آن‌هایی که بصیرت بیشتری دارند می‌گویند نه تنها هیچ چیزی از برجام نصیب ما نشد، بلکه چیزهای باارزش زیادی را نیز از ما ربودند.

وی افزود: تکرار دروغ، نفاق و بدعهدی دشمنان در طول تاریخ معاصر گواه بر دشمنی‌های استکبار بوده و هست.

عابدینی اضافه کرد: آل سعود منافق و کافر، با محروم کردن افراد از حج، عذاب دردناکی الهی را خواهند چشید.

وی با بیان اینکه زندگی امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) الگوی همه افراد است، عنوان کرد: هیچ بنایی در اسلام محبوب‌تر از ازدواج در نزد خدا نبوده که متاسفانه با نفوذ افکار غربی، تهاجم فرهنگی و راهیابی فضای مجازی و ماهواره در زندگی افراد موجب افزایش طلاق و به تاخیر افتادن این امر شده است.

نماینده ولی فقیه با اشاره به نقش خانواده‌ها در ازدواج جوانان گفت: امروزه با ازدواج‌های خیابانی، محافل جشن آلوده به گناه و عشق‌های نامشروع، افزایش طلاق دور از انتظار نیست.

عابدینی با تسلیت به مناسبت فرارسیدن شهادت امام محمد تقی(ع) گفت: ائمه اطهار امر به معروف و نهی از منکر را از واجبات الهی دانسته‌اند، هرکه این دو واجب را انجام دهد در نزد خدا عزتمند و هرکس آن را تضعیف کند به جنگ با خدا رفته است.

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه خداوند ناظر برتمامی اعمال بشر است، افزود: انسان با شناخت خود به شناخت خدا می‌رسد و در حالی که خدا راه را به او نشان داده، برخی انسان‌ها خود را به فراموشی سپرده‌اند.

عابدینی در پایان ابراز کرد: همان گونه که در قیامت افراد بهشتی و جهنمی یکسان نیستند در دنیا نیز اهل فسق با افرادی که یاد خدا را فراموش نکردند برابری ندارند.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار