بستر ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراهم است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87435
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۰
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر:
شاخص : دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر كشور گفت: بايد در راستاي ترويج امر به معروف و نهي از منكر در جامعه از سوي ائمه جمعه تلاش وسيعي صورت گيرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت:  باید در راستای ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از سوی ائمه جمعه تلاش وسیعی صورت گیرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه سازماندهی اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر امری جدی است افزود: بستر برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراهم است.

وی همچنین به سامانه ثبت تخلف رانندگان اشاره کرد و گفت: این سامانه که در ناجا طراحی شده است به رانندگان متخلف پیامک تخلفات ارسال می کند که در تهران اجرایی شده و در قزوین هم اجرایی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور هم از آمران امر به معروف و ناهیان نهی از منکر خواست: قبل از انجام این فریضه الهی حتما معروف و منکر را به خوبی بشناسند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان هم با اشاره به ضرورت به کارگیری لطافت و مهربانی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر گفت: تذکر لسانی یکی از راه های احیاء این فریضه الهی است که اجرای آن آثار خوبی در جلوگیری از ارتکاب جرم دارد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار