قصاب متخلف در بوئین زهرا به شش ماه حبس محکوم شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 117280
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۸
رئیس اداره دامپزشکی بوئین زهرا:
شاخص : قصاب متخلف در بوئین زهرا به شش ماه حبس و یک سال محرومیت از شغل قصابی محکوم شد.
به گزارش شاخص، پیرو پیگیری‌های انجام شده توسط واحد نظارت بر بهداشت عمومی شهرستان بوئین زهرا ، یک قصاب متخلف به جریمه سنگین نقدی و یک سال محرومیت از اشتغال محکوم شد.
رئیس اداره دامپزشکی بوئین زهرا با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگاران گفت : یکی از عرضه کنندگان متخلف که بارها به عناوین مختلف به مراجع قضایی معرفی شده بود ، به شش ماه حبس و یک سال محرومیت از شغل قصابی محکوم گردید که با نظر قاضی پرونده و تعهد نامبرده به ۳۶میلیون ریال جزایی نقدی بدل از حبس محکوم شد.
دکتر مهرزاده گفت: اهمیت بهداشت مواد قضایی امروز آنگونه است که متخلفین این حوزه به عنوان مجرم شناخته شده و به مجازات سنگین محکوم می‌شوند و این نشان از ارتقاء سطح فرهنگ عمومی و استقبال ارگان‌های مربوطه در زمینه رعایت بهداشت مواد غذایی با منشاء دامی است.
این مقام مسئول تاکید کرد : با توجه اینکه عده ای سودجو از طریق کشتار غیر مجاز موجب تهدید علیه بهداشتی عمومی می شوند، این اداره بیش از پیش به یاری همشهریان در خصوص اطلاع رسانی به دامپزشکی  نیازمند است و عموم مردم می توانندضمن تماس با شماره ۴ رقمی ۱۵۱۲ و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ اداره دامپزشکی را یاری رسانده و هریک نقش یک بازرس بهداشتی را داشته باشند.
انتهای پیام / د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار