قطع برق چاه‌های غیر‌مجاز در واحدهای تولیدی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 60138
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰
استاندار قزوین اعلام کرد
شاخص : استاندار قزوین در یازدهمین نشست اتاق فکر آب استان، بر قطع برق چاه‌های غیرمجاز در برخی واحدهای تولیدی تاکید کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در یازدهمین نشست اتاق فکر آب استان قزوین که در شرکت آب و فاضلاب روستایی برگزار شد، با بیان اینکه روند مدیریتی گذشته در حوزه آب ما را امروز در این حوزه دچار مشکل کرده است، تصریح کرد: باید به فکر جداسازی آب شرب از مصارف عمومی در منازل و اماکن عمومی و دولتی بود.

استاندار قزوین در خصوص قطع برق چاه های غیر مجاز در برخی واحد های تولیدی، تصریح کرد: انتظار نداریم شرکت برق، برق یک واحد تولیدی را قطع کند اما هدف از تذکرات و پیگیری ها، قطع برق چاه های غیر مجازی است که در برخی واحدها در حال استفاده است.

این مسئول اضافه کرد: برخی از واحدها مجوز برق برای آبیاری تحت فشار اخذ می کنند اما این برق را در جهت بهره برداری از چاه های غیر مجاز به کار می گیرند که این موضوع تخلف است و باید با آن برخورد شود.

وی با تاکید بر مدیریت منابع آبی در بخش کشاورزی، تاکید کرد: بیش از ۹۱ درصد مصرف آب در بخش کشاورزی است و باید به ترویج و ترغیب کشاورزان برای استفاده از شیوه‌های آبیاری پرداخت.

علیزاده مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی هم در این نشست از خدمات این شرکت به ۴۷۲ روستای استان خبر داد و اعلام کرد: با ساخت ۴۳ مجتمع آبرسانی در استان حدود ۲۲۸ روستا از آب شرب باکیفیت برخوردار می‌شوند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار