قطع گاز مسجد صاحب الزمان(عج) توسط ماموران اداره گاز قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88774
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
شاخص : گاز مسجدصاحب الزمان(عج) واقع در خیابان مولوی قزوین به دلیل پرداخت نکردن قبض گاز توسط ماموران اداره گاز استان قزوین قطع شد.

شاخص نیوز: گاز مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در خیابان مولوی قزوین به دلیل پرداخت نکردن قبض گاز توسط ماموران اداره گاز استان قزوین قطع شد.

میلاد قلی پور در گفتگو با خبرنگار قزوین خبر با اشاره به قطع شدن گاز این مسجد ابراز داشت: با توجه به نبود بودجه و عدم حمایت مسئولین، این مسجد قادر به پرداخت هزینه های جاری خود از جمله قبض های برق، گاز وآب نیست.

وی ادامه داد: سه روز پیش و پس از اخطارهای فراوان بالاخره گاز این مسجد توسط ماموران اداره گاز استان قزوین قطع شد.

عضو هیئت امنای مسجد صاحب الزمان(عج) عنوان کرد: آب و برق این مسجد نیز در وضعیت مشابه قرار داشته و در آستانه قطع شدن می باشد.

قلی پور تصریح کرد: اکثر نمازگزاران این مسجد را نوجوانان، طلاب و دانشجویان تشکیل داده و به همین دلیل خیلی نمیتوان روی کمک های مردمی حساب باز کرد.

وی گفت: البته با کمک دوستان و نمازگزاران مراسمات خوبی در این مسجد برگزار کردیم که هزینه های آن تماما از کمک های بچه های مسجد و حتی یارانه های دوستان تامین شده است.

قلی پور نبود هزینه برای امام جماعت مسجد را مشکل دیگر این مسجد عنوان و خاطرنشان کرد: مساجد جنوب شهر به دلیل اوضاع نامطلوب اقتصادی مردم با مشکلات فراوانی به خصوص از نظر مالی مواجه هستند که متاسفانه علیرغم مراجعات فراوان هیچ کدام از مسئولین ذیربط  پاسخگو نیستند.

منبع: قزوین خبر

مطالب مرتبط

6 پاسخ به “قطع گاز مسجد صاحب الزمان(عج) توسط ماموران اداره گاز قزوین”

 1. دیان گفت:

  آقای قلی پور زیاد نگران نباشید ، قرار است این مشکلات در پسا برجام توسط دولت امید و تدبیر !!! به برکت ارتباط با کدخدا حل گردد .

 2. رضا احمدی گفت:

  سلام
  متأسفم برای شرکت گاز که حتی به مسجد (خانه خدا ) هم رحم نمیکنند
  تا وقتی شرکت گاز هست دیگر به دشمن نیازی نیست
  درصورتی که مجلس تصویب کرده بهای مصرفی آب،برق وگاز مساجد رایگان هستند.
  لطفاپیگیری کنید

  • قلیپور گفت:

   سلام اگه احیانا شما مطم هستید ما زیاد مصرف کردیم حق باشماست اما شما که بعیده اصلا اومده باشید ودیده باشید در تمام مسجد ما که سه طبقه است تنها یک بخاری وجود داره ضمن اینکه ابگرمکن مسجد هم خراب است و حتی شبهای جمعه هم از اجاق و گاز کپسولی برای چای استفاده میشه ضمن اینکه اصلا آشپزی در مسجد ما انجام نشده تاکنون
   پس لطفا در مسله ای ملتفت نیستید نطر ندهیدیاعلی مدد

 3. دوست گفت:

  جناب قلی پور مساجد هم مانند سایر اماکن دارای اندازه مصرفی میباشد لذا جنابعالی و دوستانتان گاه و بیگاه در آن مسجد بسیار بوده و استفاده بیجا از گاز و برق و.. در موارد غیر ضروری دارید همانطور که خودتان مطلع و وارد به کار میباشید این کار اسراف و حرام میباشد و هزینه گاز مربوطه فقط برای مسجد نمیباشد لطفا بیشتر دقت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار