ایران جانبی

» قیام مردم تبریز و شهرکرد علیه اغتشاشگران
کد خبر: 199362
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۱۲
بعد از خروش مردم زنجان صورت می‌گیرد؛
شاخص : بعد از خروش انقلابی مردم زنجان علیه ناامنی‌، مردم تبریز و شهرکرد نیز در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت فتنه اشرار به خیابان آمدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، امروز مردم با بصیرت تبریز و شهرکرد در حرکتی خودجوش در حمایت از مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب و محکومیت فتنه اشرار و حرکات داعش‌گونه اغتشاگران به خیابان‌ها آمدند.

این حرکت خودجوش و مردمی، در تبریز از ساعت ۱۰ امروز با تجمع در میدان اصلی شهر تبریز، (میدان ساعت) و در شهرکرد نیز، از ساعت ۱۰ و نیم صبح با حضور در مصلای امام خمینی، آغاز شده است.

مردم در این تجمعات، ضمن اعلام مطالبات به حق خود، حرکات وحشیانه اعتشاشگران و فتنه‌گری اشرار در به هم زدن امنیت کشور و ضربه زدن به اماکن عمومی را محکوم کردند.

مردم دارالجهاد همدان نیز فردا ۲۹ آبان ساعت ۱۰ صبح با تجمع در میدان امام (ره)، و مردم اراک نیز ساعت ۱۰ صبح فردا با حرکت از میدان شهدا به سمت دروازه تهران، علیه ایجاد ناامنی و فتنه آشوبگران تجمع خواهند کرد.

راهپیمائی مردمی محکومیت اغتشاشات و تخریب اموال عمومی، ساعت ۱۰ صبح فردا در گیلان با تجمع در میدان شهرداری رشت و در البرز ساعت ۱۵ با تجمع در فلکه دوم فردیس آغاز خواهد شد.

همچنین، این تجمع فردا در گرگان و اردبیل با حضور مردم بابصیرت این‌ استان‌ها برگزار می‌شود.

منبع: راه دانا

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار