قیمت بلیت هواپیما به‌زودی آزاد می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75080
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۵۴
شاخص : رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از رتبه‌بندی شرکت‌های هواپیمایی داخلی خبر داد و گفت: در آینده نزدیک قیمت‌ها آزاد می‌شود.
به گزارش پایگاه شاخص ،علی عابدزاده، اظهار کرد: پس از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما، ایرلاین‌ها مجبورند برای آن‌که در فضای رقابتی موفق باشند کیفیت خدمات‌دهی را افزایش دهند.
وی تصریح کرد: به این دلیل به‌سمتی حرکت می‌کنند تا به‌نحو بهتری سرویس‌دهی داشته باشند، اگر بتوانیم فضا را برای رقابت ایجاد کنیم فکر می‌کنم مسیر ارتقای خدمات‌دهی در حمل‌ونقل هوایی به‌سرعت طی می‌شود.
وی با بیان این‌که رقابت، مباحث مربوط به ارتقای کیفیت را به‌همراه دارد، افزود: بحث رتبه‌بندی ایرلاین‌ها در قالب طرح آزادسازی قیمت‌ها در دستور کار سازمان هواپیمایی کشوری قرار دارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این‌که قیمت‌ها به‌شکل گذشته همچنان به‌صورت تکلیفی است،  گفت: در آینده نزدیک قیمت‌ها آزاد می‌شود، البته این بدان معنا نیست که نرخ‌ها رایکالی افزایش یابد.
عابدزاده با تأکید بر “نرخ بلیت مسیرهایی را آزاد می‌کنیم که رقابت در آن سخت‌تر است” افزود: سازمان هواپیمایی کشوری مراقب مسیرهای غیررقابتی است و اجازه نمی‌دهد که ــ ایرلاین‌ها ــ در آن اعمال انحصار کنند.
منبع: تسنیم
انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار