ایران جانبی

» قیمت جدید آهن و میلگرد در بازار
کد خبر: 211259
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱:۲۶
شاخص : افزایش بیش از دو برابری قیمت انواع محصولات فولادی در بازار طی یک‌ ماه گذشته، افزایش رسمی نرخ انواع محصولات فولادی توسط کارخانه‌ها و ...

به گزارش شاخص نیوز: افزایش بیش از دو برابری قیمت انواع محصولات فولادی در بازار طی یک‌ ماه گذشته، افزایش رسمی نرخ انواع محصولات فولادی توسط کارخانه‌ها و بورس کالا، زمینه تشدید رکود بازار این اقلام را فراهم کرده است.

این روزها اتفاق بی‌سابقه‌ای در بازار محصولات فولادی رخ داده است.

افزایش بیش از دو برابری قیمت انواع محصولات فولادی در بازار طی یک‌ماه گذشته، افزایش رسمی نرخ انواع محصولات فولادی توسط کارخانه‌ها و بورس کالا، زمینه تشدید رکود بازار این اقلام را فراهم کرده است.

به گزارش ایران جیب به نقل از تجارت‌نیوز، کارخانه‌ها با افزایش نرخ فروش رسمی محصولاتشان از حدود یک ماه پیش، قیمت هر کیلوگرم میلگرد را از پنج هزار و ۸۰۰ تومان به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان، ورق از ۹ هزار و ۷۰۰ تومان به ۱۷هزار تومان، لوله فلزی از ۹ هزار به ۱۶ هزار تومان و نبشی ناودانی را از شش هزار و ۵۰۰ تومان به ۱۱ هزار تومان افزایش داده‌اند.

با آنکه تقاضای موجود در حداقل ممکن است، فروش تجار هم در حداقل ممکن و در حد رفع بدهی و تعهد به بازار است. به نظر می‌رسد با غلبه کالامحوری در بازار، چتر رکود به مرور گسترده‌تر می‌شود.

قیمت تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان تاریخ ۲۸ تیر ماه در تهران
pkknomx3urvf1fbz6ll.jpg

قیمت تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان در تاریخ ۲۸ اردیبهشت در انبار تهران
2vt5gt3z933d1z8036z.jpg

قیمت انواع میلگرد تاریخ ۲۸ اردیبهشت
6yiifzqevuftzvoahrme.jpg

قیمت انواع میلگرد ۲۸ تیر
3vbk5og681mtb0sslgu.jpg

منبع: ایران جیب

انتهای پیام/900

مطالب مرتبط