قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز دوشنبه ۱۷ دی‌ماه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 181504
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
شاخص : امروز دوشنبه، ۱۷ دی‌ماه قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها نرخ دلار با افزایش قیمت نسبت به دیروز ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش شاخص نیوز: قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌های امروز با افزایش قیمت نسبت به دیروز، ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده است.

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز دوشنبه ۱۷ دی‌ماه با افزایش سیصد تومانی نسبت به نرخ پایانی دیروز‏، ده هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده است.

امروز صرافی‌ها دلار را با قیمت ۱۰ هزار و ششصد و پنجاه تومان خریداری می‌کنند.

امروز قیمت یورو نیز در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش ۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۲ هزار و ششصد تومان اعلام شده است. قیمت خرید یورو نیز در صرافی‌های امروز ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ۳۹ ارز دولتی موجود در معاملات امروز دوشنبه ۱۷ دی‌ماه نرخ دلار آمریکا، درهم امارات متحده عربی، ریال قطر، لیر سوریه و ۷ ارز دیگر ثابت ماند.

بر اساس آمار بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا در بازار امروز (دوشنبه، ۱۷ دی‌ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲۰۰۰ ریال رقم خورد.

همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۱۱ ریالی ۵۳ هزار و ۵۴۸ ریال و هر یورو نیز با افزایش ۲۲ ریالی در مدت مشابه ۴۷ هزار و ۹۹۷ ریال ارزش‌گذاری شد.

یورو در مرکر مبادلات ارزی امروز ۴۷ هزار و ۹۹۷ ریال درهم امارات ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال و پوند انگلیس ۵۳ هزار و ۵۴۸ ریال قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت، ارز دولتی نیز فروخته می‌شود.

منبع: فرارو

انتهای پیام /۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار