قیمت روز مسکن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170615
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱:۰۷
شاخص : مطابق آمار سامانه املاک و مستغلات از بازار مسکن، یک واحد مسکونی ۷۵ متری نوساز در دروازه غار به قیمت ۲۴۵ میلیون تومان و در منطقه ۳ محله امانیه نیز یک واحد ۷۰ متری نوساز با قیمت یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان معامله شده است.

به گزارش شاخص نیوز: نگاهی به معاملات صورت گرفته بازار مسکن طی ماه اخیر نشان می‌دهد بیشترین تقاضا همچنان برای واحدهای میان متراژ و بعضا متراژ بالا بوده است. بر این اساس یک واحد مسکونی ۸۸ متری نوساز واقع در تهرانپارس با قیمت یک میلیارد و ۲۴۵ میلیون تومان معامله شده، یعنی هر مترمربع ۱۴٫۱ میلیون تومان.

به گزارش تسنیم در سازمان برنامه شمالی یک واحد ۹۰ متری نوساز با قیمت یک میلیارد و ۱۳۴ میلیون تومان، در مینایی شمالی آپارتمان ۸۰ متری نوساز به قیمت ۵۱۲ میلیون تومان (هر مترمربع ۶٫۴ میلیون تومان)، در تهرانسر غربی واحد مسکونی ۷۷ متری نوساز با قیمت ۵۵۴ میلیون تومان و در منطقه ۳ محله امانیه یک واحد ۷۰ متری نوساز با قیمت یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان فروخته شده است. قیمت هر مترمربع از واحد مسکونی مورد آخر (امانیه) که دارای پارکینگ و فاقد انباری است ۱۸ میلیون تومان بوده است.

همچنین یک واحد مسکونی نوساز ۱۴۴ متری واقع در اختیاریه با قیمت ۲ میلیارد و ۵۹۹ میلیون تومان، یعنی هر مترمربع ۱۷٫۹ میلیون تومان معامله شده است.

آپارتمان ۱۰۰ متری نوساز در منطقه ۱۴ (شکیب) به قیمت ۷۷۰ میلیون تومان، یک واحد مسکونی ۷۵ متری نوساز در منطقه ۱۲ (غار) به قیمت ۲۴۵ میلیون تومان و یک واحد مسکونی ۳۰۰ متری نوساز در اراج ازگل به قیمت ۴ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان فروخته شده است.

در آپادانا نیز یک واحد مسکونی ۹۵ متری با قیمت ۱٫۲ میلیارد تومان معامله شده است.

منبع:صراط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار