قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز در بازار - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170036
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
شاخص : هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت ۳ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۸۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

به گزارش شاخص نیوز: امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز قبل ۳ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۴۷۶ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد کاهش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک  میلیون و ۸۴۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۹۴۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۵۱۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۸۲ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۱۳٫۵دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید: مشاهده تغییرات لحظه‌ای قیمت طلا، دلار، سکه و ارز

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و از ۴۴۱۲ تومان بیشتر شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۱۱ هزار و ۴۷۷ تومان و هر پوند با ارزش ۱۲ هزار و ۹۰۲ تومان و درهم امارات ۲۷۰۱  تومان دادوستد می‌شد.

منبع: تسنیم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار