قیمت طلا و قیمت سکه در بازار امروز دوشنبه ۱۷ دی ۹۷ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 181501
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
شاخص : روز یکشنبه، همچنین دامنه تغییرات روزانه نیز مانند روز شنبه محدود بود و دلار در بیشتر مقاطع روز در محدوده ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومانی نوسان کرد؛ در روزی که قیمت تغییرات چندانی نداشت، شاخص ارزی با ۵۰ تومان افزایش به بهای ۱۰ هزار و ۷۶۰ تومان رسید.

به گزارش شاخص نیوز: سکه تمام بهار آزادی ۳۰ هزار تومان افزایش را تجربه کرد و به بهای ۳ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان رسید. این در حالی بود که سکه در اولین روز هفته ۳۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داده بود. به گفته فعالان، در روزهای اخیر نوسانات در بازار سکه نسبت به بازار ارز افزایش پیدا کرده است.

نوسانات در بازار سکه نیز نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده است. به گفت فعالان، آنچه در بازار ارز و سکه ماه‌های اخیر به‌طور مشهودی قابل مشاهده است، عدم حضور معامله‌گران بزرگ در بازار است. از نظر آنها، پس از ورود موج‌های نزولی به بازار و کاهش نوسانات، به تدریج معامله‌گران بزرگ از بازار خارج شده‌اند و با خروج آنها از معاملات دامنه نوسانات و حجم معاملات کاهش بیشتری پیدا کرد.

روز یکشنبه، همچنین دامنه تغییرات روزانه نیز مانند روز شنبه محدود بود و دلار در بیشتر مقاطع روز در محدوده ۱۰ هزار و ۷۰۰ تومانی نوسان کرد؛ در روزی که قیمت تغییرات چندانی نداشت، شاخص ارزی با ۵۰ تومان افزایش به بهای ۱۰ هزار و ۷۶۰ تومان رسید.

قیمت طلا و قیمت سکه در بازار امروز دوشنبه ۱۶ در ۹۷

این خبر به روز رسانی می‌شود

نوع قیمت روز گذشته قیمت امروز
مثقال طلا ۱۴۵۱۵۰۰ ۱۴۷۱۵۰۰
طلای۱۸عیار ۳۳۵۰۰۰ ۳۳۹۶۰۰
سکه جدید ۳۶۹۸۰۰۰ ۳۷۳۱۰۰۰
نیم سکه ۱۹۰۶۰۰۰ ۱۹۱۱۰۰۰
ربع سکه ۱۱۸۱۰۰۰ ۱۱۸۶۰۰۰
سکه گرمی ۶۵۶۰۰۰ ۶۵۸۰۰۰
ارزش طلایی سکه ۳۲۶۶۴۷۴ ۳۳۲۵۲۴۱
انس طلا ۱۲۸۵.۲ دلار ۱۲۸۹.۴ دلار

منبع:فرارو

انتهای پیام /۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار