Iranjb.ir

نانوایان قزوینی در حال ضرردهی هستند/ قیمت نان تا پایان سال افزایش نخواهد داشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 123991
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱:۵۴
رییس اتحادیه نانوایان قزوین:
شاخص : رییس اتحادیه نانوایان قزوین در خصوص افزایش قیمت نان گفت: باتوجه به اینکه حدود 2 سالی از ثابت بودن قیمت نان می‌گذرد، نانوایان خواستار افزایش قیمت نان هستند اما قیمت‌ها تا پایان امسال تغییری نخواهند کرد.
۷۶۳۰۰۲_۳۴۸

مصیب بهرامی رییس اتحادیه نانوایان قزوین صبح امروز در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص با اشاره به وضعیت کنونی نانوایی‌های استان اظهار کرد: نانوایی‌های استان قزوین از نظر بهداشتی در شرایط مطلوبی به سر می برند و با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای آن‌ها استانداردهای لازم را دارند.

وی با بیان اینکه نظارت‌ها به طور مستمر از واحدهای نانوایی ادامه دارد، افزود: علاوه بر بازرسی‌های روزانه‌ای که از سوی سازمان صنعت و معدن صورت می‌گیرد، هفته‌ای یک روز هم بازرسی مشترک توسط نماینده اتحادیه نانوایان، اداره غلات و سازمان بازرسی بازرگانی و بهداشتی نیز انجام می‌شود.

بهرامی تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد نانوایی‌ها در سطح شهر و راکد شدن فعالیت آن‌ها نشان دهنده این است که نانوایان در حال ضرردهی بوده و وضعیت خوبی ندارند.

رییس اتحادیه نانوایان قزوین در خصوص افزایش قیمت نان گفت: حدود ۲ سالی از ثابت بودن قیمت نان می‌گذرد و نانوایان خواستار افزایش نرخ نان هستند اما قیمت‌ها تا پایان این دولت تغییری نخواهند کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار