نانوایان قزوینی در حال ضرردهی هستند/ قیمت نان تا پایان سال افزایش نخواهد داشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 123991
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱:۵۴
رییس اتحادیه نانوایان قزوین:
شاخص : رییس اتحادیه نانوایان قزوین در خصوص افزایش قیمت نان گفت: باتوجه به اینکه حدود 2 سالی از ثابت بودن قیمت نان می‌گذرد، نانوایان خواستار افزایش قیمت نان هستند اما قیمت‌ها تا پایان امسال تغییری نخواهند کرد.

مصیب بهرامی رییس اتحادیه نانوایان قزوین صبح امروز در گفت‌و‌گو اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص با اشاره به وضعیت کنونی نانوایی‌های استان اظهار کرد: نانوایی‌های استان قزوین از نظر بهداشتی در شرایط مطلوبی به سر می برند و با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای آن‌ها استانداردهای لازم را دارند.

وی با بیان اینکه نظارت‌ها به طور مستمر از واحدهای نانوایی ادامه دارد، افزود: علاوه بر بازرسی‌های روزانه‌ای که از سوی سازمان صنعت و معدن صورت می‌گیرد، هفته‌ای یک روز هم بازرسی مشترک توسط نماینده اتحادیه نانوایان، اداره غلات و سازمان بازرسی بازرگانی و بهداشتی نیز انجام می‌شود.

بهرامی تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد نانوایی‌ها در سطح شهر و راکد شدن فعالیت آن‌ها نشان دهنده این است که نانوایان در حال ضرردهی بوده و وضعیت خوبی ندارند.

رییس اتحادیه نانوایان قزوین در خصوص افزایش قیمت نان گفت: حدود ۲ سالی از ثابت بودن قیمت نان می‌گذرد و نانوایان خواستار افزایش نرخ نان هستند اما قیمت‌ها تا پایان این دولت تغییری نخواهند کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “نانوایان قزوینی در حال ضرردهی هستند/ قیمت نان تا پایان سال افزایش نخواهد داشت”

  1. شهروند ضیاآبادی گفت:

    با عرض سلام . خواهشا این همه در خصوص قیمت نان بی تابی میکنید به بازرسان نانوایان بگید سری هم به نانوایی های ضیاآباد در خصوص بی کیفیتی نان سر بزنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار