لازمه استکبار ستیزی در بین مردم جهان بصیرت افزایی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92264
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
مدیرکل کمیته امداد استان:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین گفت: لازمه استکبار ستیزی در بین مردم جهان بصیرت افزایی است و روحیه استکبار ستیزی اجازه نفوذ مستکبران را نمی دهد.

هدایت الله صفری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، اظهار کرد: حضور آحاد مردم امروز بیعت مجدد با مقام معظم رهبری و خرسند کردن دوستداران اسلام و مایوس کردن دشمنان نظام است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین با اشاره به پیشرو داشتن ۲ عید بیان کرد: عید انقلاب امروز با حضور با شکوه مردم برگزار شد و دیگری عید انتخاب هفتم اسفند ما با حضور حداکثری برگزار می شود.

این مسئول تصریح کرد: حضور پررنگ مردم در تمامی عرصه ها سازنده و مایوس کردن دشمنان انقلاب را به دنبال دارد و اقتدار نظام با حضور مردم تداعی می شود.

صفری تاکید کرد: لازمه استکبار ستیزی در بین مردم جهان بصیرت افزایی است و روحیه استکبار ستیزی اجازه نفوذ مستکبران را نمی دهد.

وی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن زمینه ساز و مقدمه حضور حداکثری مردم در انتخابات است گفت: مردم در این راهپیمایی و انتخابات سرنوشت خود را تعیین می کنند.

این مسئول در انتها افزود: سه مولفه ایمان بر پرورگار، رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) و همدلی و همزبانی در پیروزی انقلاب موثر بود و این سه محور در بقا نظام هم نقش موثری دارد.

انتهای پیام/۹۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار