لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است
کد خبر: 106195
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
فرماندار آبیک:
شاخص : فرماندار شهرستان آبیک در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از تولیدات داخلی حمایت جدی شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، علی رحمانی دیروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری آبیک اظهار کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از تولیدات داخلی حمایت جدی شود.

فرماندار شهرستان آبیک با بیان اینکه جهت‌گیری و محوریت اقتصاد مقاومتی بر تولید است، تاکید کرد: با توجه به تلاش برای تحقق و عملی شدن اقتصاد مقاومتی در راستای حمایت از تولید، صنعت و چرخه‌های اقتصاد آبیک باید شتاب بیشتری گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: براساس آمار و ارقام موجود در سه ماه اول سال جاری در بحث راه اندازی واحدهای نیمه فعال، تزریق سرمایه در گردش و معرفی واحدها برای اخذ تسهیلات بانکی، شهرستان آبیک رتبه نخست را در استان قزوین به خود اختصاص داده است.

رحمانی تصریح کرد: همه مقدمات و شرایط برای ایجاد اشتغال در شهرستان آبیک اعم از سرمایه، بودجه و تسهیلات بانکی از سوی بانک‌های عامل وجود دارد و کوتاهی مسئولان برای ایجاد اشتغال در این شهرستان پذیرفته نیست.

وی بیمه تأمین اجتماعی را راهکاری مناسب برای مشاغل خانگی دانست و افزود: بیمه ظرفیت خوبی برای تشویق صاحبان مشاغل خانگی است که اگر تا چند سال روند آن ادامه داشته باشد، تمایل افراد برای ادامه واریز بیمه بیشتر می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار