ایران جانبی

» لحظه افتادن دندان گوینده خبر در حین پخش زنده خبر!
کد خبر: 211351
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۵:۰۵
شاخص : گوینده خبر در حال اجرای برنامه خبری بود که ناگهان دندان جلوی دهانش افتاد و او با مهارتی خاص آن‌ را در دهانش پنهان کرد.

به گزارش شاخص نیوز، پخش‌های زنده تلویزیونی گاهی با اتفاقاتی غیرمنتظره و پیش بینی نشده همراه است. از سوتی مجری، خبرنگار یا مهمان برنامه گرفته تا قرارگرفتن یک موجود زنده در مقابل کادر دوربین تلویزیون، از آنجایی که بیشتر این اتفاقات غیر قابل پیش بینی هستند بنابراین در لحظه وقوع حفظ خونسردی فرد بسیار مهم تلقی می‌شود. مانند اقدام حرفه‌ای گوینده خبر یکی از شبکه‌های تلویزیونی اکراین که خونسردی او در هنگام وقوع یک حادثه غیرمنتظره به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

بنا به گزارش 7News «ماریچکا پادالکو» گوینده خبر شبکه TSN اکراین در حال خواندن خبر در پخش زنده تلویزیونی بود که ناگهان دندان او داخل دهانش افتاد. اما در این لحظه این زن که تجربه زیادی در کار گویندگی خبر دارد به جای توقف خبر با دست خود دندان را به شکلی کاملا حرفه‌ای در گوشه‌ای از دهان خود مخفی کرد و سپس خواندن خبر را تا لحظه پخش تصویر خبر ادامه داد. او با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرامش نوشت: «این اتفاق هیجانی‌ترین تجربه من در ۲۰ سال گویندگی خبر بود. او نوشت علت وقوع این اتفاق به حادثه‌ای که ۱۰ سال پیش برای او رخ داد برمی گردد، زمانی که دختر کوچکش هنگام بازی با ساعت تصادفا آن را به دهانش کوبید و قسمتی از دندان جلوی او را شکست.»

این ویدئو پس از انتشار در اینستاگرام مورد توجه کاربران قرار گرفت و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این ویدئو تاکنون بیش از ۳۰۰۰۰ بیننده داشته است. بسیاری از کاربران اقدام حرفه‌ای این گوینده خبر در هنگام وقوع حادثه مذکور را مورد تمجید قرار دادند. خانم پادالکو در پاسخ به سوال یکی از کاربران نوشت: «صادقانه می‌گویم فکر می کردم که کمتر بیننده ای متوجه وقوع این حادثه بشود. ما اغلب توجه و دقت بینندگان تلویزیونی را دست کم می گیریم.»


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/900

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار