لحظه حمله کروکودیل غول پیکر به مرد ماجراجو! +فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 185755
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
شاخص : ماجراجویی عجیب یک کارشناس کروکودیل در مقابل یک برکه موجب شد تا جان او در معرض خطر قرار بگیرد.

به گزارش شاخص نیوز: ماجراجویی عجیب یک کارشناس کروکودیل موجب شد تا جان او در معرض خطر قرار بگیرد. ” مت رایت ” که ستاره کانال تلویزیونی نشنال جئوگرافی در چالش با کروکودیل‌ها شناخته می‌شود این بار ویدئویی از رویارویی‌اش با یک کروکودیل در اینستاگرام منتشر کرد.

در این کلیپ کوتاه که تاکنون بیش از ۲۶۸۰۰۰ بیننده داشته است، مت را در مقابل یک برکه آرام نشان می‌دهد. در حالی که او یک تکه بزرگ گوشت در دست دارد خود را به کنار برکه رسانده و شروع به تکان دادن آن در هوا می‌کند. لحظاتی بعد ناگهان یک کروکودیل غول پیکر از زیر آب بیرون جهیده و به سمت مک حمله ور می‌شود. در حالی که این مرد جوان همچنان گوشت را در دست دارد این حیوان او را روی خشکی تعقیب می‌کند. در ادامه مت در حالی که بلند می‌خندد پا به فرار می‌گذارد.

مت با انتشار این ویدئو در صفحه اینستاگرام خود در کپشنی نوشت: ” این ویدئو نشان می‌دهد این حیوانات می‌توانند برای گرفتن و شکار هر چیزی با سرعتی بسیار زیاد از داخل آب به خشکی منتقل شوند. مراقب باشید و به یاد داشته باشید که در آب‌های عمومی شنا کنید و از نزدیک شدن به آب‌هایی که این چنین آرام به نظر می‌رسند خودداری کنید، چرا که اینچنین همه چیز تغییر می‌کند. ”

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام /۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار