لحظه دلهره‌آور نجات پسر خردسال از دست سه آدم‌ربا + فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 151136
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
شاخص : هوشیاری یک پدر چینی موجب شد پسر 6 ساله اش که 9 ماه پیش توسط سه آدم ربا ربوده شده بود پیدا و آدم رباها توسط پلیس دستگیر شوند.

به گزارش شاخص نیوز؛ هوشیاری یک پدر چینی موجب رهایی پسر ۶ ساله اش از دست آدم ربایان شد. وی پسرش را  در حالی شناسایی کرد که به همراه سه آدم ربا در یکی از فروشگاههای چین در حال قدم زدن بود.”چنگ جیافو”  در ۲۷ می سال ۲۰۱۶ در مقابل منزلشان در دهکده ماتانگ واقع در استان کینگ یوآن چین ربوده شده بود. این پسر بعد از آنکه پدرش منزل را ترک کرد توسط آدم ربایان دزیده شد.

در ویدئوی دوربین مدار بسته ای که منتشر شده است مشاهده می شود که این مرد بلافاصله بعد از شناسایی پسرش، به سراغ پلیس فروشگاه می رود و افسران پلیس را در جریان ماجرا قرار می دهد. بنا به ادعای قاضی پرونده سه آدم ربا به قصد فروش کودک در این فروشگاه حضور یافته بودند. بنا به ادعای قاضی پرونده سه آدم ربا به قصد فروش کودک در این فروشگاه حضور یافته بودند.

بنا به گفته یکی از سایت های خبری محلی در  چین این سه آدم ربا که چن، لی و اوکیو نام دارند جمعا به ۱۱ سال زندان محکوم شدند. بر اساس حکم دادگاه، اکیو به پرداخت ۱۰ هزار یوآن چین و همچنین ۶ سال زندان محکوم شد. لی به ۳ سال زندان و چن نیز به ۲ سال زندان محکوم شدند.

 

 

 

منبع:  باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار