لذت دیدن این تصاویر حیرت‌انگیز را از دست ندهید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97541
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۰
شاخص : افراد لیستی‌های مختلفی دارند که دوست دارند تا روزی که زنده هستند بتواند آن‌ها را انجام دهند، مانند لیست کتاب‌هایی که باید بخوانند، لیست فیلم‌هایی که باید ببینند و لیست مکان‌هایی که باید بروند. در اینجا لیستی از زیباترین مکان‌ها را مشاهده می‌کنیم.

به گزارش شاخص نیوز ،افراد لیستی‌های مختلفی دارند که دوست دارند تا روزی که زنده هستند بتواند آن‌ها را انجام دهند، مانند لیست کتاب‌هایی که باید بخوانند، لیست فیلم‌هایی که باید ببینند و لیست مکان‌هایی که باید بروند. در اینجا لیستی از زیباترین مکان‌ها را مشاهده می‌کنیم.

شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید زیاد اهل گردش و تفریح و مسافرت به نقاط دور دست نیستید و فکر می‌کنید که بهترین و زیباترین مکان تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت در کشور خودتان وجود دارد.

به نوعی می‌شود گفت این حرف درست است ولی اگر مکان‌هایی که به شما معرفی می‌کنیم را برای رفتن در نظر بگیرید البته به شرط نداشتن مشکل مالی، لذت زیادی خواهید برد، حتی اگر اکنون پول کافی ندارید می‌توانید رفتن به یکی از این مکان‌ها را در برنامه چندین سال آینده خود قرار دهید یا اینکه کلا بدانید چنین مکان‌هایی هم وجود دارند.

۱٫    در بهشت، چین: آیا تا به حال دوست‌داشته‌اید که از پله‌ها برای رفتن به بهشت استفاده کنید؟ ۹۹۹ پله شما را به آنجا می‌رسانند.

لذت دیدن این تصاویر را از دست ندهید

۲٫    بلچیت، اسپانیا: این شهر در جنگ داخلی اسپانیا تخریب شد و به شهر یخ زده و معروف است. این شهر به شهر ارواح شهرت دارد.

لذت دیدن این تصاویر را از دست ندهید

۳٫    تاکاچیو، میازاکا، ژاپن: این منطقه دور افتاده در جایی در کوه‌هایی که جزء مقدس‌ترین مکان‌های ژاپن است قرار دارد.

لذت دیدن این تصاویر را از دست ندهید

۴٫    وات رانگ خان، تایلند: این مکان مانند قلعه یخی جادویی می‌ماند که معبد زیبایی است.

لذت دیدن این تصاویر را از دست ندهید

۵٫    غار مرمری، شیلی: یکی از بزرگترین شگفتی‌های طبیعت این غار مرمرین است که طی هزاران سال به خاطر جریان آب به این شکل درآمده‌است.

لذت دیدن این تصاویر را از دست ندهید

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار