لزوم استفاده از ظرفیت‌های قزوین در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61479
تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین گفت: استان قزوین ظرفیت‌های خوبی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که نباید از آن‌ها غفلت کنیم.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در دومین نشست هم‌اندیشی احزاب، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی استان در سال جاری، با اشاره به طرح مسئله اقتصاد مقاومتی در جلسات هم‌اندیشی احزاب استان، اظهار کرد: موضوع اقتصاد مقاومتی بحث مهمی برای کشور و استان قزوین به شمار می‌رود و جای خرسندی دارد که در جلسات هم‌اندیشی احزاب استان به مسائل اساسی استان پرداخته می‌شود.

استاندار قزوین تصریح کرد:استان قزوین ظرفیت‌های خوبی برای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که نباید از آن‌ها غفلت کنیم بنابراین باید موضوعات مختلف را در کنار یکدیگر قرار دهیم و احزاب نیز می‌توانند با ورود به این موضوعات، دیدگاه‌های خود را مطرح کنند.

این مسئول با اشاره به برخی از ظرفیت‌های استان در حوزه اقتصاد مقاومتی اضافه کرد: استان قزوین جزء استان‌های تولیدکننده انگور و کشمش در کشور به شمار می‌رود اما هنوز کشمش سال گذشته روی دست کشاورزان مانده است در حالی که تا چند ماه دیگر کشمش تازه تولید می‌شود.

روزبه در انتها تاکید کرد: با توجه به پیشرفت‌های خوبی که در حوزه اقتصاد مقاومتی در استان حاصل شده است باید گام‌های بعدی را محکم‌تر برداشته و امکانات لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی به صورت کامل را فراهم کنیم.

از نخستین روز آغاز جلسه هم‌اندیشی احزاب، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی در استان، تاکنون ۱۳ جلسه برگزار شده که ۱۱ جلسه آن در سال ۹۳ و دو جلسه نیز در سال جاری برگزار شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار