لزوم بازسازی شبکه و حرکت تحولی در راستای بهبود وضعیت تعاونی ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69702
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
مدیر دفتر توسعه و آموزش تعاون روستایی کشور تاکید کرد
شاخص : مديركل دفتر توسعه و آموزش سازمان مركزي تعاون روستايي در قزوين، بر لزوم بازسازي شبكه و حركت تحولي در راستاي بهبود وضعيت تعاوني ها تاكيد كرد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه آموزش صبح امروز با حضور تقی رجبی مدیرکل دفتر توسعه و آموزش سازمان مرکزی تعاون روستایی، ناطق معین الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین و جمعی از روسای ادارت شهرستان، واحدهای ستادی استان و مدیران عامل اتحادیه های تعاونی روستایی و کشاورزی در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان قزوین برگزار شد.

رجبی در این جلسه با تاکید بر لزوم بازسازی شبکه و حرکت تحولی در راستای بهبود وضعیت تعاونی ها، بیان کرد: راهبرد اصلی دفتر توسعه و آموزش تعاون ساماندهی تولید کنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی در قالب تعاونی ها و ایجاد شبکه است.

مدیرکل دفتر توسعه و آموزش سازمان مرکزی تعاون روستایی اظهار کرد: آموزش در سه حوزه توسعه تعاونی های روستایی و کشاورزی ،آموزش شبکه و آموزش کارکنان و همچنین توسعه تعاونی های بخش کشاورزی صورت می‌گیرد.

این مسئول توسعه سازمان را منوط به توسعه شبکه دانست و گفت: با همکاری مجموعه سازمان و ارکان تعاونی ها، شبکه از وضعیت نابسامان امروزی خارج می شود.

رجبی خاطرنشان کرد: برگزاری دوره های ضروری، بازدید از تعاونی های توانمند و دوره های ترویجی اثر بخش و مفید خواهد بود.

معین الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان هم در این جلسه بر بررسی مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرداخت سه درصد هزینه های آموزشی توسط شبکه و برگزاری دوره های آموزشی تاکید کرد.

این مسئول مشکلات حوزه آموزش را؛ عدم اجرای سیستم یکپارچه مالی در تعاونی ها، نبود دوره آموزشی در خصوص مالیات، بازاریابی، بازار رسانی محصولات کشاورزی و صدور آگهی تغییرات تعاونی ها عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین معقول نماینده ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی استان قزوین هم در خصوص تخصیص اعتبار جهت برگزاری آموزش های عقیدتی و فرهنگی مطالبی را بیان کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/د/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار