لزوم برخورد جدی با مفاسد اقتصادی/ ریشه مفاسد اقتصادی در انقلاب اسلامی باید خشکانده شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93095
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۰۴
دبیر همیاران انقلاب اسلامی قزوین
شاخص : دبیر همیاران انقلاب اسلامی قزوین گفت : جریان همیاران انقلاب اسلامی در جهت مبارزه با حزب بازی و باند بازی تعریف شده تا علاوه بر شناخت راه‌های نفوذ دشمن در جهت نهادینه کردن اهداف نظام و انقلاب حرکت کند.

جواد قدوسی‌فر در حاشیه همایش همیاران انقلاب اسلامی در استان قزوین در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص اظهار کرد: با گذر زمان آوازه انقلاب اسلامی بیشتر از گذشته در جهان طنین انداز شده و اقتدار و پیشرفت کشور را نمایان می سازد.

دبیر همیاران انقلاب اسلامی قزوین با اشاره به گسترش روزافزون کینه‌ورزی های دشمنان علیه کشور عزیزمان بیان کرد: دشمن هر روز توطئه‌های جدیدی علیه نظام انقلاب اسلامی طرح می‌کند تا بتواند انقلاب اسلامی را سرنگون کند.

وی با تاکید بر پیشرفت ایران در عرصه‌های مختلف ابراز کرد: باتوجه به مشکلات و سختی‌های فراوان در مسیر رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی، خوشبختانه کشور در بخش‌های مختلف علمی، تکنولوژی به دستاوردهای بزرگی دست یافته است.

این مسئول با اشاره به اینکه در دوران قبل از انقلاب شاه ایران به عنوان بازیچه استکبار مطرح بود، خاطرنشان کرد: کشور ایران اسلامی امروز در جایگاهی است که با ۶ قدرت برتر دنیا به پای میز مذاکره می نشیند.

قدوسی فر با بیان اینکه ریشه مفاسد اقتصادی در انقلاب اسلامی باید خشک شود، افزود: جریان همیاران انقلاب اسلامی در جهت مبارزه با حزب بازی و باند بازی تعریف شده تا علاوه بر شناخت راه‌های نفوذ دشمن در جهت نهادینه کردن اهداف نظام و انقلاب حرکت کند.

دبیر همیاران انقلاب اسلامی قزوین با تاکید بر توجه ویژه به مباحث مطرح شده از جانب مقام معظم رهبری گفت: نباید به سخنان رهبری در حد سربرگ نامه‌های اداری کفایت کرد بلکه باید این مباحث را به طور جامع و هدفمند سرلوحه امور خود قرار دهیم.

وی در ادامه افزود: گفتمان انقلاب اسلامی باید در فرهنگ جامعه گنجانده شده و با انتقال رهنمودهای مقام معظم رهبری به نسل های آینده بتوانیم آثار آن را در جامعه باقی گذاریم.

این مسئول با تاکید بر اینکه همیاران انقلاب یک جریان سیاسی و فصلی نیست اذعان داشت: حرکت همیاران انقلاب دائمی بوده و مربوط به زمان خاص و انتخابات نیست.

دبیر همیاران انقلاب اسلامی استان قزوین در پایان با تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای گفت: مردم باید برای تعیین سرنوشت کشور خود با شرکت در دو انتخابات بزرگ آینده در راستای جلوگیری از تحقق اهداف شوم دشمن قدم بردارند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار