لزوم برخورد قاطع با قاچاق کالا/ برجام به کمک اقتصاد کشور نخواهد آمد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 109582
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
رییس سازمان بسیج اصناف کشور عنوان کرد:
شاخص : رییس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: بسیج اصناف با همکاری مجموعه‌های مختلف دولت از جمله بانک‌ها و اداره مالیاتی در جهت حمایت و تشویق تولید کنندگان کالای ایرانی اقداماتی را انجام می‌دهد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، غلامرضا حسن‌پور رییس سازمان بسیج اصناف کشور صبح امروز در جمع اصناف و بازاریان قزوین در مسجد آقاسید علی بازار برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۱ هزار شهید بسیج اصناف با مال و جان خود تجارت کردند.

وی با بیان اینکه در تجارت باید در مسیر شهدا قرار گرفت، افزود: تاجران راستگو روز قیامت همراه با صدیقین و شهدا محشور می‌شوند.

حسن پور با اشاره به تاکیدات رهبری در اقتصاد مقاومتی مطرح کرد: نقش اصناف و کاسب باید در راه تحقق اقتصاد مقاومتی مشخص شود.

رییس سازمان بسیج اصناف کشور تصریح کرد: دشمن از راه اقتصادی در حال ضربه زدن به ایران است و ما اکنون در جنگ اقتصادی به سر می‌بریم.

وی با تصریح بر اینکه برجام به کمک اقتصاد کشور نخواهد آمد، خاطرنشان کرد: تمام اقدامات دشمن فریب است و آنان هیچ وقت نمی‌خواهند نقاط ضعف ما را به قدرت تبدیل کنند.

حسن پور تشریح کرد: ۱۳ راهکار جهت تحقق اقتصاد مقاومتی با مشورت کارشناسان  احصاء شده  و در سایت بسیج اصناف ارائه شده است.

رییس سازمان بسیج اصناف کشور در ادامه گفت: بازراریان و اصناف می‌توانند از این راهکارها استفاده کرده و با شناسایی نقاط ضعف در جهت تقویت اقتصاد کشور ایفای نقش کنند.

وی با اشاره به توجه ویژه مقام معظم رهبری به تولیدکنندگان کالای ایرانی خاطرنشان کرد:  در برخورد با چنین قضیه‌ای ایشان کار یکی از بازاریان را در رسانه ملی مطرح کردند.

حسن پور با اشاره به تشکیل سه کارگروه طلا و جواهر، لوازم خانگی و نساجی و پوشاک ابراز کرد: از رییس بسیج اصناف استان تقاضا دارم تا کارگروه‌هایی را جهت ارایه راهکارهای بهتر اقتصادی تشکیل دهند.

رییس سازمان بسیج اصناف کشور عنوان کرد: بازاریابی داخلی، صادرات، استفاده از ظرفیت‌ها و نیازهای استانی، صرفه جویی و مطالبات از  مواردی است که باید مورد توجه اصناف و بازاریان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه کیفیت محصولات تولیدی باید مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: بسیج اصناف با همکاری مجموعه‌های مختلف دولت از جمله بانک‌ها و اداره مالیاتی در جهت حمایت و تشویق تولید کنندگان کالای ایرانی اقداماتی را انجام می‌دهد.

حسن پور مطرح کرد: تخفیف عمده مالیاتی و بخشودگی جرائم از اقدامات عملیاتی و در حال انجام بسیج اصناف در حمایت از تولید کنندگان کالای داخلی و ایرانی است.

رییس سازمان بسیج اصناف کشور در انتها گفت: در برابر با کالای قاچاق باید قاطعانه ایستادگی کرد و اجازه ندهیم که کالای قاچاق وارد کشور شود.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار