لزوم برخورد قاطع دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی/ ردپای برخی آقازاده‌ها در قاچاق کالا دیده می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 153880
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۶ - ۳:۰۵
امام جمعه موقت قزوین عنوان کرد
شاخص : امام جمعه موقت قزوین گفت: کسانی که خود را ژن خوب و بالاتر از دیگران می‌دانند به ثروت‌های بادآورده رسیده‌اند که باید مورد رسیدگی قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام علی قابل در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مسجدالنبی برگزار شد با بیان اینکه تقوای الهی موجب رستگاری انسان‌ها می‌شود اظهارکرد: مسلمانان با رعایت تقوای الهی است که به کرامت می‌رسند.

وی با اشاره به فشارهای وارده از سوی آمریکا و اروپا افزود: کشورهای اروپایی که در برجام دست دارند هر روز یک ترفند جدید برای محکوم کردن ایران به کار می‌برند.

امام جمعه موقت قزوین در ادامه گفت: کشورهای آمریکا، انگلیس و فرانسه همدست شده‌اند تا در موضوع موشکی و صنعت دفاعی ایران دخالت کنند اما باید بدانند که هرگز اجازه مداخله به هیچ کشوری نمی‌دهیم.

نمی گذاریم فتنه گران در مجلس لانه کنند

قابل تصریح کرد: فتنه گران در ۹ دی ماه سال ۸۸  کشور را ۸ ماه دچار بحران و آشوب کردمد و با این کار موجب خوشحالی دشمن شدند و امروز نباید از حامیان آن‌ها غفلت کنیم.

 

امام جمعه موقت قزوین با بیان اینکه امروز برخی از همان فتنه گران دست اندرکاران دولت شده‌اند عنوان کرد: فتنه گران با فعالیت‌های سیاسی وارد کارهای اقتصادی غیرمجاز شده‌اند و به سرمایه‌های بادآورده رسیده‌اند.

وی گفت: کسانی که خود را ژن خوب و بالاتر از دیگران می‌دانند به ثروت‌های بادآورده رسیده‌اند که باید مورد رسیدگی قرار گیرند.

قابل اضافه کرد: امروز اگر برجام را تحمل کردیم حاصل فتنه ۸۸ بود و کشور هزینه زیادی را در این موضوع متحمل شده است.

حمایت از فتنه گران محکوم است

خطیب جمعه قزوین در ادامه یادآورشد: امروز برای برداشتن حصر فتنه گران گروهی در مجلس درحال جمع کردن امضا هستند و می خواهند با کسانی که با نظام بازی کردند مصالحه کنند اما مردم انقلابی با حضور در راهپیمایی ۹ دی بار دیگر فتنه گران را محکوم کرده و از حامیان آن‌ها اعلام انزجار خواهند کرد.

قابل اظهارداشت: مردم استان قزوین با تجمع و محکوم کردن دوباره فتنه گران بصیرت خود را نشان داده و این همبستگی را به رخ دولتمردان خواهند کشید.

وی اضافه کرد: باید کسانی که از فتنه گران حمایت می‌کنند را از مجلس بیرون کرد تا خیال حمایت از این افراد را در سر نداشته باشند.

 

آقازاده ها در قاچاق کالا دست دارند

امام جمعه موقت قزوین در انتها با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا بیان کرد: دادستان اعلام کرد که وزرا و خانواده آن‌ها در قاچاق کالا دست دارند که از دستگاه قضایی انتظار داریم با متخلفان برخورد کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

منبع: مهر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار