اصناف نصب دوربین مدار بسته و سامان‌دهی نگهبان محله را جدی بگیرند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174831
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲:۳۲
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین
شاخص : جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین گفت: اصناف باید در زمینه نصب دوربین مداربسته و ساماندهی نگهبان محله توصیه کارشناسان را جدی بگیرند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ مهدی حاجیان جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین در همایش پلیس، امنیت و اصنافغ که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، با اشاره به اینکه بدون امنیت ادامه حیات میسر نیست، اظهار کرد: امنیت یک نعمت باارزشی است که بسترساز تمام توسعه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می باشد.

وی تصریح کرد: اصناف یکی از ارکان‌های ‌لازم در راستای تولید و توزیع کالا می‌باشند که با امنیت اقتصادی جامعه به معنا می‌رسند.

این مقام انتظامی افزود: متاسفانه معاندین نظام و دشمنان بر موضوع ناامنی اقتصادی تمرکز کردند که طی فراخوان‌هایی از راه‌های مختلف اصناف را به تعطیلی بازار ترغیب می کنند علی رغم اینکه ما همواره شاهد تعصب اصناف در حفظ جمهوری اسلامی ایران بوده‌ایم.

حاجیان بیان کرد:علی رغم تمام توطئه‌های دشمنان، اصناف  توانستند طی انقلاب ۴۰ ساله  گشور را اینگونه حفظ کنند.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین تصریح کرد: متاسفانه این روزها دشمن قصد موج سواری در این معظلات اقتصادی را  داشت که با بصیرت اصناف توانستیم توطئه دشمن را خنثی کنیم.

وی با شاره به حمایت از تولید داخلی به عنوان شعار سال ابراز کرد: قزوین جز استان‌های موفق در این راستا بوده که توانسته جزو ۱۱ همین استانی باشد که در موضوع اقتصادی به درستی عمل کرده است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی بین پلیس و اصناف برقرار است اما نیاز است در راستای پیشگیری از سرقت به سمت تجهیزات نوین حرکت کنیم و امیدوارم همکاری لازم با کارشناسان را در حوزه پلیس و امنیت داشته باشند.

حاجیان اضافه کرد: اصناف باید در زمینه نصب دوربین مداربسته و ساماندهی نگهبان محله توصیه کارشناسان را جدی بگیرند.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین با بیان اینکه هدف پلیس تامین امنیت و ایجاد کسب و کار برای اصناف جامعه است، گفت: در تلاش هستیم برنامه‌های بلند مدتی را برای ثبات امنیت در استان داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار