لزوم توجه به رعایت اخلاق انتخاباتی/ انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی در ایران اسلامی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93679
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰
مدیر حوزه علمیه قزوین:
شاخص : مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: انتخابات در ایران اسلامی نماد مردم‌سالاری دینی و سبب تثبیت امنیت ملی در برابر دشمنان است.

حجت‌الاسلام علی عباسی صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اینکه حضور حداکثری در انتخابات استحکام نظام جمهوری اسلامی را به دنبال دارد، اظهار کرد: مشارکت حداکثری و پررنگ ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند، پیام اقتدار و عزت آفرین ملت ایران است که دشمنان نظام اسلامی را سر خورده می کند.

مدیر حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه شرکت در انتخابات امری واجب،عقلی و شرعی است، افزود: انتخابات موفق و سالم زمینه‌ساز اجرای طرح‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی کشور بوده و باعث تثبیت امنیت ملی می‌شود.

این مسئول در خصوص پیام جهانی انتخابات ایران خاطرنشان کرد: حضور پرشور در انتخابات سدی مقاوم در برابر نفوذ دشمن و پاسخی کوبنده به یاوه‌گویی های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام عباسی با تاکید بر اینکه انتخابات در ایران اسلامی  نماد مردم‌سالاری دینی یادآورشد: توجه به رعایت اخلاق انتخاباتی بیان‌گر شایستگی کاندیداها خواهد بود؛ همه کاندیداها و طرفدارانشان باید در راستای برگزاری انتخاباتی پرشکوه و عاری از هرگونه بداخلاقی، بدگوئی ، اهانت و تهمت تلاش کنند.

وی در ادامه گفت: اگر کاندیدایی با ریخت و پاش‌های فراوان به مجلس برسد قطعاً خدمت‌گذار مردم نخواهد بود چرا که یک نماینده مردمی تمام اهدافش باید در راستای خدمت به جامعه باشد.

مدیر حوزه علمیه قزوین اضافه کرد: عدم پایبندی به اخلاق انتخاباتی موجب مخدوش شدن ارزش‌های انقلاب، تبدیل انتخابات جمهوری اسلامی به انتخابات غربی و سلب اطمینان مردم از مسئولان می شود.

این مسئول با تاکید بر جایگاه خطیر خبرگان رهبری افزود: مجلس خبرگان رهبری به عنوان قله نظام جمهوری اسلامی است، بیان کرد و از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

عباسی با بیان اینکه ملت ایران همواره از بلوغ فکری و سیاسی روز افزونی برخوردار هستند، افزود: کسانی که به تخریب چهره دیگران می‌پردازند دنیای خود را به آخرتشان فروخته و موجب تخریب خود می‌شوند چرا که مردم ، آگاه به مسائل و واقعیت‌های روز جامعه هستند.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار