لزوم توجه به هشدارهای پلیسی/ سارقان در جلدهای مختلف در کمین هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97239
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قزوین:
شاخص : فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: مردم قبل از تعطیلات عید از ورود افراد ناشناس تحت هر عنوان جلوگیری کنند چرا که تجربه نشان داده این افراد تحت این عناوین با هدف سرقت وارد منزل شده اند.

سرهنگ رضا اکبری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به نکات مهم امنیتی در ایام پایانی سال اظهار کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز خانواده ها به جهت رسم دیرینه خود مبادرت به نظافت خانه و خانه تکانی می کنند لذا در صورت نیاز به کارگر حتما از افراد معتبری که در شرکتهای دارای مجوز خدماتی هستند استفاده کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قزوین در ادامه افزود: استفاده از افراد نامعتبر می تواند موجب سوء استفاده و در برخی موارد منجر به سرقت از منزل شود.

این مسئول با تاکید بر کنترل افراد ناشناخته در درب منازل تشریح کرد: مردم قبل از تعطیلات عید از ورود افراد ناشناس تحت عنوان سمسار، خریدار ضایعات، فالگیر و متکدی جلوگیری کرده چرا که تجربه نشان داده این افراد تحت این عناوین با هدف سرقت وارد منزل شده اند.

اکبری تصریح کرد: افرادی تحت عناوین مامور پلیس، مامور خدمات آب، برق،گاز یا شهرداری و مالیات به درب منزل مراجعه می کنند که مردم باید تا زمانی که این افراد را مورد شناسایی کامل قرار نداده اند به هیچ وجه در را باز نکنند چراکه متاسفانه مشاهده شده افرادی از این عناوین سوء استفاده کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه همه مردم وظیفه دارند در برقراری امنیت خود و جامعه کوشا باشند، گفت: در صورت رعایت هشدارهای پلیسی علاوه بر امنیت شخص، نقش پلیس در جامعه به خوبی ایفا می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار