لزوم توجه به همفکری در عزل و نصب‌های استان/ انتخاب اسکندری نژاد به صلاح قزوین نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90206
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی گفت: استاندار محترم قزوین در خصوص تغییر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه و نمایندگان مردم در مجلس گفت‌وگو و نظرخواهی کرده اما خلاف نظر ما عمل کرده است.

شاخص نیوز : حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی با اشاره به تغییر مدیریت در اداره ارشاد اسلامی قزوین گفت: استاندار محترم قزوین در خصوص تغییر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه و نمایندگان مردم در مجلس گفت‌وگو و نظرخواهی کرده اما به اقدامات خود ادامه داده و خلاف نظر ما عمل کرده است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه همفکری در عزل و نصب ها سبب پیشرفت استان خواهد بود عنوان کرد: بنده و سایر نمایندگان مردم در مجلس و نماینده ولی فقیه در استان تذکر لازم را دادیم که اگر مشکلی در این خصوص پیش بیاید عواقب آن بر عهده استاندار خواهد بود.

وی افزود: با وجود اینکه بنده در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حضور دارم اما وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تغییر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین هیچ گونه گفت‌وگو و نظرخواهی با بنده انجام نداده است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: شورای فرهنگ عمومی استان قزوین همواره به ریاست نماینده ولی فقیه و دبیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود که بیانگر ضرورت هم‌سو بودن تفکرات مسئولان در این امور است.

وی خاطرنشان کرد: هم‌سو بودن تفکرات و اولویت‌های فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان قزوین می‌تواند منجر به اثربخشی بیشتر فعالیت‌های فرهنگی و ارائه برنامه‌های کاربردی و مناسب برای استان شود که استقبال آحاد جامعه را به دنبال دارد و مانع از بروز انجام اقدامات شتابزده می‌شود.

حسینی بیان کرد: انتخاب مناسب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین از سوی استاندار یک ضرورت است که باتوجه به شرایط و ویژگی‌های فرهنگی استان قزوین باید از فردی لایق و دارای صلاحیت استفاده شود.

انتهای پیام /

منبع: فارس

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار