لزوم توجه نماینده‌های مجلس به موضوع ایجاد اشتغال جوانان و حل مشکلات اقتصادی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95243
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰
کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد:
شاخص : کارشناس مسائل سیاسی گفت: طبق تاکیدات مقام معظم رهبری خطر آینده برای کشور که دشمن به آن دامن می زند مشکل اقتصادی است، هرنماینده ای باید اولین هدف و همتش در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان و توسعه مسائل اقتصادی باشد.

.

رستم قنبرلو صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شاخص، با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات امسال بی نظیر بود، اظهار کرد: حضور مثبت و رقابتی همه احزاب و جناح ها در انتخابات مزیتی نسبت به سال های پیشین بود که انتخابات امسال را متفاوت کرده بود.

کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه در انتخابات ۷ اسفند هیچ گونه تخلفی گزارش نشده است، افزود: با توجه به رقابت تنگاتنگ گروه ها، برخلاف سال های گذشته ائتلاف‌های حداکثری زمینه ساز مناسبی در روند کاهش اختلافات و انسجام بود.

این کارشناس با اشاره به حضور ۶۱ درصدی مردم در انتخابات خاطرنشان کرد: حضور چهار میلیونی مردم تهران در انتخابات نشان دهنده متفاوت بودن این دوره با دوره های قبل و مشت محکمی به دهان مستکبرین بود.

قنبرلو با بیان اینکه در آینده مجلس متوازنی خواهیم داشت، گفت: ملت ایران در انتخابات با تکیه بر آگاهی و بلوغ سیاسی به افراد انقلابی، طرفدار نظام و ولایت فقیه رای دادند و این مجلس متوازن و متمایل به اصولگرایی خواهد بود.

وی افزود: برخلاف باور برخی افراد مردم نشان دادند فقط برای رفع مشکلات نیامده‌اند بلکه حضور را وظیفه خود می دانند و این جوابی دندان شکن برای دشمنان نظام بود.

کارشناس مسائل سیاسی با تصریح بر اینکه اولین مشکل کشور مشکل اقتصادی است، ابراز کرد: طبق تاکیدات رهبری خطر آینده برای کشور که دشمن نیز به آن دامن می زند مشکل اقتصادی است؛ بنابراین هر نماینده ای از هر گروه و جناحی که به مجلس راه می یابد باید اولین هدف و همتش در جهت رفع اشتغال برای جوانان و توسعه مسائل اقتصادی کشور باشد.

قنبرلو با تاکید بر اینکه دشمن اعتراف کرده که ولایت فقیه مانع اصلی رسیدن به اهدافش است، تصریح کرد: ملت ایران، اقلیت ها و مذاهب مختلف ، جایگاه ولایت فقیه را قبول دارند چرا که می دانند واقعاً هیچ کس در این برهه قادر نیست با این وحدت و انسجام کشور را مقتدرانه اداره کند.

این کارشناس سیاسی ادامه داد: نماینده های مجلس باید خارج از جناح سیاسی در جهت حل مشکلات کشور به پشتوانه ولایت فقیه گام برداشته چون در این صورت علاوه بر موفقیت خود به نفع مملکت هم اقدام موثر خواهد کرد.

وی با اشاره رقابت نزدیک جریان های سیاسی در انتخابات ۷ اسفند گفت : هیجان در انتخابات نباید دستمایه جنجال و تخریب جریان مقابل باشد، عده ای سعی دارند اصولگرایان را بازنده عنوان کنند، این موضع گیری ها غلط است چرا که که بنابر آمار اعلام شده از منتخبین تاکنون اکثریت نماینده ها اصولگرایان بوده اند.

قنبرلو در پایان عنوان کرد:  تاکنون ۲۳۰ نفر در سراسر کشور به مجلس راه یافته اند؛ ۱۰۰ نفر از ائتلاف اصولگرایان، ۸۰ نفر از ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال گرایان و ۵۰ نفر هم مستقل هستند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار