لزوم توجه ویژه به بخش درمان در شهرهای صنعتی قزوین
کد خبر: 114809
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۵
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری مطرح کرد
شاخص : سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین گفت: با توجه به جمعیت انبوه تحت پوشش این سازمان لازم است به بخش درمان در شهرک های صنعتی توجه ویژه ای شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص،  منوچهر حبیبی سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان تامین اجتماعی قزوین که روز گذشته در سالن جلسات جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: استان قزوین ظرفیت‌ها و توانمند‌های بالایی در بخش خصوصی و سرمایه گذاری دارد بنابراین برنامه ریزی‌های لازم باید در این زمینه صورت گیرد.

وی با اشاره به برنامه ریزی ها در ۶ حوزه اقتصادی، صنعتی، گردشگری، عمران، شهری و کشاورزی بیان کرد: ۱۱۷ عنوان طرح در  بیش از یک هزار پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۴ هزار میلیارد تومان به ۷۰ بنگاه اقتصادی بزرگ ملی معرفی شده است.

حبیبی با تاکید بر اینکه باید از توانمندی ها و قابلیت های استان به نحو احسن بهره برد، اعلام کرد: قابلیت سرمایه گذاری استان قزوین در حوزه های مختلف ۲۴ هزار میلیارد تومان است.

سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قزوین با بیان اینکه آرامش و امید آینده با تامین اجتماعی گره خورده است، گفت: حوزه تامین اجتماعی و مالیاتی باید مساعدت لازم را با بخش سرمایه گذاری و خصوصی، کارفرما و کارگر فراهم کند.

این مسوول افزود: باتوجه به اینکه بیش از ۶۰ درصد جامعه کارگری و صنعتی تحت پوشش سازمان است باید به بخش درمان توجه ویژه ای شود تا شاهد کمبود تخت بیمارستانی در شهرهای صنعتی تاکستان و الوند و محمدیه نباشیم.

وی از سفر هیئت دولت در روز چهارشنبه خبر داد و افزود: امیدواریم که این  سفر موجب شتاب گرفتن و به نتیجه رسیدن سرمایه گذاری‌های مختلف در بحث بیکاری اشتغال و رونق تولید شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار