لغو حج عمره تا مجازات مامورین خاطی عربستان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56007
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس خبر داد
شاخص : نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی طرح دو فوریتی لغو حج عمره  در کمیسیون فرهنگی مجلس از توقف حج عمره تا به مجازات رسیدن 2 مامور خاطی عربستان خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص در رابطه با طرح حذف حج عمره و ارائه این طرح دوفوریتی به مجلس اظهار کرد: این طرح در کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور آقای اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و وزیرامورخارجه بررسی شد و تصمیم بر توقف حج عمره تا زمان به اشد مجازات رسیدن ۲ مامور خاطی عربستان گرفته شد.

وی در ادامه افزود: رئیس جمهور که سمت ریاست شورای سازمان حج و زیارت را دارند براساس تحقیقات کمیسیون فرهنگی مجلس، تصمیم گرفتند که دولت عهده‌دارانجام این طرح شود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در رابطه با چرایی این طرح بیان کرد: سالانه بیش از ۱۰ میلیون دلار در حج عمره از جانب ایرانیان هزینه می‌شود.

این مسئول تاکید کرد: کعبه حریم امن الهی است و خادمان آنجا خود را خادم‌الحرمین خطاب می‌کنند! اما در چنین شرایطی ۲ مامور به خود اجازه جسارت به نوجوانان ما را می‌دهند! اگرچه جوانان ما با شجاعت جلوی آن‌ها می‌ایستند اما این کار زشت آنان موجب خدشه‌دار شدن حیثیت ملت ایران شده و دل تمام مردم از این عمل زشت داغدار است.

حسینی در پایان گفت: اجرای این طرح آغاز شده و تا به اشد مجازات رسیدن ۲ مامور خاطی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/۶۰۰/ت۲/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار