لیست نامزدهای ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در ۸۷ حوزه انتخابیه کشور + اسامی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92787
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۴۵
شاخص : بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در ۸۷ حوزه انتخابیه با اسامی افراد مشخص شد.

به گزارش پایگاه شاخص نیوز  به نقل از تسنیم، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند‌ماه امسال برای انتخاب ۲۹۰ نماینده ملت در ۲۰۷ حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد.

نامزد‌های دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن‌ماه (پنج‌شنبه هفته جاری) تا ساعت ۸ صبح ۶ اسفندماه (پنج‌شنبه هفته آینده) می‌توانند به تبلیغ انتخاباتی بپردازند.

به گزارش تسنیم، بنا بر اعلام ائتلاف‌ اصولگرایان کشور، لیست ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در ۸۷ حوزه انتخابیه کشور با اسامی افراد مشخص شد.

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز: محمدحسین فرهنگی، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی، احمد علیرضابیگی، محمداسماعیل سعیدی، خانم معصومه راشد و آقای لطیف لطیفی

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: احد خیری

حوزه انتخابیه ملکان: شهروز افخمی

حوزه انتخابیه شبستر: علی علی‌لو

حوزه انتخابیه سراب: روشنی

حوزه انتخابیه میانه: یعقوب شیویاری، محمدرضا حاجی‌اصغری

استان آذربایجان‌غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی‌پور، ابراهیم بازیان

حوزه انتخابیه بوکان: سلیمان فیضی

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیری

حوزه انتخابیه میاندوآب و تکاب: مهدی عیسی‌زاده

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین: مصطفی افضلی‌فرد، منصور حقیقت‌پور، صدیف بدری

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: رعنایی

حوزه انتخابیه گرمی: ولی اسماعیلی

حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: عباس‌زاده مشکینی

استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان: حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک، حمیدرضا فولادگر، ‌مجتبی خیام‌نکویی، کمال حیدری و مجید نادرالاصلی

حوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد

حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام  سیدصادق طباطبایی‌نژاد

حوزه انتخابیه برخوار و میمه: حسینعلی حاجی‌دلیگانی

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و درچه: سیدمحمدجواد ابطحی

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: حجت‌الاسلام  محمدرضا آقایی

حوزه انتخابیه فریدن، چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت: اکبر  ترکی

حوزه انتخابیه فلاورجان: سیدناصر موسوی‌لارگانی

حوزه انتخابیه نجف‌آباد، تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول: روح‌الله ناصرزاده و حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره: محمدتقی محمدی

استان بوشهر

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالکریم جمیری

حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه: موسی احمدی

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری

استان تهران

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس: مرتضی آقاتهرانی، یحیی آل‌اسحاق، فاطمه آلیا، سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، لاله افتخاری، زهره الهیان،‌ مهرداد بذرپاش، احمد توکلی، محمدنبی حبیبی، غلامعلی حدادعادل، پرویز داوودی، مجتبی رحماندوست،‌ فاطمه رهبر، علیرضا زاکانی، محمد سلیمانی، زهره طبیب‌زاده‌نوری، محمدجواد عامری‌شهرابی، حجت‌الله عبدالملکی، لطف‌الله فروزنده، سیدعلی قریشی، اسماعیل کوثری، غلامرضا مصباحی‌مقدم،‌ حسین مظفر، سیدمسعود میرکاظمی،‌ الیاس نادران،‌ محمد ناظمی‌اردکانی، سیدمحمود نبویان، بیژن نوباوه‌ وطن، مرضیه وحیددستجردی، مهدی وکیل‌پور

استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، حجت‌الاسلام پژمان‌فر، رضا شیران، امیرحسین قاضی‌زاده و جواد کریمی

حوره انتخابیه کاشمر: اسماعیل‌نیا

حوزه انتخابیه قوچان: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی

حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان

حوزه انتخابیه سبزوار: بروغنی و عنابستانی

حوزه انتخابیه گناباد: محمد صفایی

حوزه انتخابیه نیشابور: حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا و علی مروی

حوزه انتخابیه درگز: رزمیان

حوزه انتخابیه فریمان و سرخس: احسان قاضی‌زاده

حوزه انتخابیه تربت حیدریه: ابوالقاسم خسروی

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: امیر کلالی

استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد: قاسم جعفری و موسی‌الرضا ثروتی

حوزه انتخابیه شیروان: علی جدی

حوزه انتخابیه فاروج: حجت‌الاسلام عباسعلی رستمی

حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی

استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: محمد باقر عبادی راهی

استان خوزستان

حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری

حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی: حبیب آقاجری

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: محمد اسماعیلی و سیروس میانجی

حوزه انتخابیه ماه‌نشان و ایجرود: حجت‌الاسلام علی باقری

حوزه انتخابیه خدابنده: سید محمدعلی موسوی

استان سمنان

حوزه انتخابیه سمنان، سرخه و مهدی‌شهر: علیرضا خسروی

حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام: سید حسن حسینی

حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری

استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: حسینعلی شهریاری

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: سید احمدرضا دستغیب، فریدون عباسی، جعفر قادری، حسین نجابت

حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی

حوزه انتخابیه فسا: محمدحسن دوگانی

حوزه انتخابیه اقلید: الیاس طاهری

حوزه انتخابیه سروستان، خرامه و کربال: داریوش اسماعیلی

حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: حجت‌الاسلام سیدیونس موسوی

حوزه انتخابیه سپیدان: احمد اسفندیاری

حوزه انتخابیه آباده، خرم‌بید و بوانات: آقای حسینی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر: سیدموسی موسوی

حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت: محمدجواد عسکری

حوزه انتخابیه استهبان و نی‌ریز: فرهاد طهماسبی

حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان و پاسارگاد: مهدی برومندی

استان قزوین:

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز: حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی، خانم فاطمه محمدبیگی

حوزه انتخابیه تاکستان: رجب رحمانی

حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا، آوج: روح‌الله عباس‌پور

استان قم

حوزه انتخابیه قم: حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی، رضا امیرآبادی و حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور

استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: علی پولادی‌وندا

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: ستار هدایت‌خواه

استان مازندران

حوزه انتخابیه آمل:سید ضیاءالدین کاظمی دینان

حوزه انتخابیه تنکابن، عباس‌آباد و رامسر: غلامرضا مشایخی

حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: سید هاشم فاطمی چتن

حوزه انتخابیه قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سیمرغ و سوادکوه شمالی: سید علی ادیانی راد و کمال علی‌پور خنکداری

حوزه انتخابیه ساری و میان‌دورود: محمد باقر پیشنمازی و منصور علی زارعی

حوزه انتخابیه بابل:حجت الاسلام ناصری و مؤمنی

حوزه انتخابیه بهشهر: حمدعلی مقیمی

حوزه انتخابیه بابلسر: ولی‌الله نانواکناری

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: محمدحسن آصفری و علی‌اکبر کریمی

استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: محمدصالح جوکار

حوزه انتخابیه اردکان: سیداکبر  حسینی‌نژاد

حوزه انتخابیه تفت و میبد: حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش

حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا بابایی

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار