ماجرای اعتیاد شدید نیکی کریمی چه بود؟! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167567
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۲:۱۲
شاخص : نیکی کریمی می‌گوید: برای اینکه در فیلم “روانی” (داریوش فرهنگ) نقشم را رئالیستی‌تر ایفا کنم رفتم سراغ دکتر… قرص خوردم و تا مدت‌ها درگیر این بودم که چه طوری این قرص را ترک کنم. آن زمان خیلی در بازیگری سخت می‌گرفتم. یعنی حتما شب قبل تمرین می‌کردم.

به گزارش شاخص نیوز: کریمی بازیگر و کارگردانی که با کمک عباس کیارستمی و البته با تکیه بر توان بازیگریش در چند جشنواره معتبر بینالمللی به عنوان داور حضور داشته باشد چندی پیش در گفتگو با یکی از روزنامه‌های صبح به مساله‌ای اشاره کرده است که این روز‌ها متاسفانه گریبان جمعی از اهالی سینما را گرفته است.

به گزارش مشرق کریمی که امسال با کارگردانی فیلم “شیفت شب” دوباره تلاش کرده است تا به حوزه فریبنده کارگردانی نزدیک شود در گفتگو با یک روزنامه صبح نکته جالبی را درباره مصرف نوعی قرص روان درمانگر حین بازی در فیلم “روانی” بیان کرده است.

بنابر این گزارش نیکی کریمی می‌گوید: در فیلم “روانی” دختری که نقش اش را ایفا می‌کردم دچار “پنیک اتک” (اختلال هراس) بود و من تا یک ماه برای آن فیلم، به خودم تلقین می‌کردم که دچار پنیک اتک هستم.

وی ادامه می‌دهد: حتی برای اینکه نقش را رئالیستی‌تر ایفا کنم رفتم سراغ دکتر و قرص خوردم. تا مدت‌ها هم درگیر این بودم که چه طوری این قرص را ترک کنم. آن زمان خیلی در بازیگری سخت می‌گرفتم. یعنی حتما شب قبل تمرین می‌کردم.

این ماجرا پیش از این نیز سابقه داشته و در موارد خیلی شدیدتر حتی چندنفر از بازیگران مرد به خاطر اینکه نقش شخصیت معتاد را قابل باورتر اجرا کنند به دام مواد مخدر افتاده و هرگز از این دام رهایی نیافته اند.

منبع: صراط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار